کد خبر: 1747654/1 زمان: 15:38   1400/01/18 بازدید: 29,470

کیلور ناواس:

خدا مرا به سمت جدایی از رئال هدایت کرد

گلر کاستاریکایی در تاریخ رئال نامی ماندگار است ولی تابستان 2019 چاره ای جز جدایی نداشت.

به گزارش "ورزش سه"، کیلور ناواس پس از جام جهانی 2014 و در حالی در عضویت لوانته قرار داشت، به رئال مادرید پیوست و بر خلاف انتظارات، روزهای فوق العاده ای را در باشگاه رئال مادرید سپری کرد و به یکی از پرافتخارترین دروازه بان های این تیم بدل شد. نقش او در سه قهرمانی متوالی رئال در لیگ قهرمانان غیر قابل انکار است.

 در نهایت اما با انتقال تیبو کورتوا به رئال، فصل گذشته زین الدین زیدان تمایلی به حفظ این دروازه بان کاستاریکایی نشان نداد و او نیز راهی پاری سن ژرمن شد. 

 

 

 

 

ناواس در مورد جدایی اش از رئال گفت:« مقطع دشواری بود و شرایط به گونه ای شد که باید یک تصمیم قطعی می گرفتم. همیشه قدردان رئال مادرید هستم و نیز تمام هم تیمی هایم در این باشگاه که همواره رفتار خوبی با من داشتند. به خصوص باید به زیدان هم اشاره کنم که با او همه جام ها را بردیم. خاطرات و تاریخچه مشترکی داریم که از یاد نخواهد رفت ولی مسائلی است که تحت کنترل بازیکن نیست. در نهایت خدا مرا به سمت جدایی از رئال هدایت کرد.»

 

 

 

 

این روزها بحث انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید بر سر زبان هاست. کیلور ناواس در مورد اینکه امباپه در مورد رئال از او سوال پرسیده است یا خیر، گفت:« هرگز؛ او از من در مورد رئال سوال نمی کند و تنها از تجربیاتم با او حرف زده ام. هیچوقت نشده در مورد رئال مادرید پرس و جو کند.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.