کد خبر : 1747663 | 18 فروردين 1400 ساعت 16:32 | 25.3K بازدید | 0 دیدگاه

اسطوره منچستر و دلیل شکست لیورپول از رئال

لیورپول شب گذشته در بیشتر دقایق بازی برابر رئال مادرید حرفی برای گفتن نداشت.

اسطوره منچستر و دلیل شکست لیورپول از رئال

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید دیشب توانست بازی رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را 3-1 از لیورپول ببرد و یک گام بلند به سمت نیمه نهایی بردارد. وینیسیوس دو گل زد و مارکو آسنسیو هم گل دیگر را به ثمر رساند. بازی برگشت یک هفته بعد در آنفیلد به انجام خواهد رسید.

پیش از بازی کمتر کسی تصور می کرد که لیورپول چنان نمایش ضعیفی ارائه دهد و شاید خوش شانس بود که تنها با دو گل اختلاف بازنده شد. حالا شانس رئال برای رفتن به نیمه نهایی بیشتر است هرچند احتمال هر اتفاقی در بازی برگشت خواهد بود.

 

 

1588154

 

 

ریو فردیناند اسطوره منچستریونایتد در مورد شکست لیورپول به بی تی اسپورتس گفت:« تجربه؛ در چنین سطحی از فوتبال، این فاکتور خیلی مهمی است. به رئال نگاه کنید؛ مودریچ، کاسیمیرو، کروس و کریم بنزما سابقه بیش از 100 بازی در لیگ قهرمانان را دارند اما لیورپول در دو سه سال اخیر توانسته به لیگ قهرمانان برگردد.

رئال در چنین سطحی از رقابت ها بسیار راحت و با اعتماد به نفس بازی می کند. وینیسیوس که از نظر من یک ستاره و سوپراستار بزرگ در سال های پیش رو خواهد بود نیز نشان داد که به خوبی در مسیر پیشرفت قرار گرفته است. او نشان داد که چه بازیکنی است.»

 

 

1588145

دیدگاهها