کد خبر: 1747672/29 زمان: 17:15   1400/01/18 بازدید: 11,147

فابریتزیو رومانو:

پیش قرارداد ستاره لیورپول با بارسلونا کذب است

فابریتزیو رومانو معتقد است که هنوز بین بارسا و جینی واینالدوم توافق حاصل نشده است.

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان اخیر و بعد از انتخاب رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید بارسلونا، این هلندی علاقه خود به جذب هموطنش و هافبک لیورپول یعنی جورجینیو واینالدوم را پنهان نکرد و از سران بارسا خواست که این بازیکن را به خدمت بگیرند.

 

 

 

 

با وجود شایعاتی که در رابطه با توافق بارسلونا با واینالدوم در تابستان گذشته وجود داشت اما نهایتاً این ستاره هلندی در آنفیلد ماندگار شد؛ اما این اتفاق نیز باعث نشد که او قرارداد خود را با لیورپول تمدید کند چرا که طی هفته های اخیر منابع مختلف گزارش دادند که واینالدوم تصمیم قطعی خود را اتخاذ کرده و دیگر نمی خواهد به کارش در جمع شاگردان یورگن کلوپ ادامه دهد.

 

 

 

 

گفته می شود که او با بارسلونا پیش قراردادی را هم امضا کرده و باید انتقالش به باشگاه کاتالان در تابستان را قطعی دانست ولی امروز فابریتزیو رومانو کارشناس مطرح نقل و انتقالاتی گزارش داد که چنین چیزی صحت ندارد و بین ستاره هلندی و بارسا هیچ توافقی امضا نشده است.

رومانو می گوید که تماس هایی بین دو طرف بوده ولی قراردادی در کار نیست. آخرین پیشنهاد لیورپول به واینالدوم سه ساله بدون افزایش دستمزد است و باید دید پاسخ او چه خواهد بود. شواهد اما حکایت از پاسخ منفی او به پیشنهاد نهایی لیورپول دارند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.