کد خبر: 1747673/29 زمان: 17:25   1400/01/18 بازدید: 11,621

ال چیرینگیتو: لیونل مسی در بارسا می ماند

آینده لیونل مسی این روزها سوال اصلی هواداران بارسلوناست.

به گزارش "ورزش سه"، تابستان گذشته لیونل مسی چیزی تا جدایی از بارسلونا فاصله نداشت. بوروفکس رسمی مسی به باشگاه حکایت از عزم جزم او برای ترک بارسا داشت اما در نهایت جوزپ ماریا بارتومئو رئیس وقت بارسلونا به مسی اجازه چنین کاری را نداد. مسی تا 2021 قرارداد داشت و بر اساس مفاد آن نمی توانست یکطرفه قراردادش را فسخ کند و در غیر این صورت باید در دادگاه پاسخگو می شد. مسی اعلام کرد که دوست ندارد بارسا را به دادگاه بکشاند و به همین دلیل تا پایان قراردادش می ماند.

 

 

 

 

چند ماه بعد، شرایط تغییر کرده و پس از استعفای بارتومئو و آمدن خوان لاپورتا، بسیاری معتقدند شانس تمدید قرارداد مسی افزایش یافته اما همه چیز در پایان فصل مشخص خواهد شد.

او منچسترسیتی و پی اس جی را علاقه مند به خود می بیند ولی پس از اوج گیری اخیر بارسا و ظهور جوانان آینده داری چون پدری در کنار وعده های خوان لاپورتا مبنی بر جذب یکی دو ستاره بزرگ اکنون مسی بیش از همیشه برای ماندن و تمدید قرارداد ترغیب شده است.

 

 

 

 

شب گذشته در برنامه ال چیرینگیتو یک خبرنگار نزدیک به باشگاه بارسلونا ادعا کرد که لیونل مسی تصمیم به تمدید قراردادش گرفته و پیش از اتمام فصل و پس از صحبت های نهایی با لاپورتا به این قضیه رسمیت خواهد بخشید.

خبری که اگر قطعی شود بدون شک موجی از شادی را به هواداران بارسا وارد خواهد کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.