کد خبر: 1747732/42 زمان: 20:49   1400/01/18 بازدید: 14,349

ادعای جالب ستاره یونایتد در مورد قهرمانی لیگ برتر

برونو فرناندز، ستاره منچستریونایتد هنوز کورس قهرمانی لیگ برتر را تمام شده نمی داند.

به گزارش "ورزش سه"، شیاطین سرخ با یک بازی کمتر نسبت به سیتی 14 امتیاز با این تیم اختلاف داشته و تقریبا شانسی برای فتح عنوان قهرمانی در لیگ برتر ندارند. اما برونو فرناندز مدعی تا زمانی که از نظر ریاضی شانس قهرمانی وجود داشته باشد این تیم تسلیم نخواهد شد.

 

برونو فرناندز گفت: ما می خواهیم جام ها را بدست آوریم، اما در حال حاضر ما در این فصل هنوز در این سطح نیستیم. ما در بسیاری از بازی هایی که انتظارش را نداشتیم مغلوب شده و امتیازاتی از دست داده ایم. امتیازات زیادی در خانه از دست رفته و خارج و داخل اودترافورد فرم ما واقعا متفاوت است.

 

 

به خاطر نمی آورم که ما در لیگ یک بازی خارج از خانه را باخته باشیم. ما در حال پیشرفت هستیم و این فصل تمام نشده است. تا زمانی که از نظر ریاضی امکان پذیر باشد، باید به قهرمانی و کسب موفقیت باور داشته باشید. بنابراین فقط زمانیکه ببینم رسیدن به منچسترسیتی امکان پذیر نیست، قهرمانی در لیگ را فراموش می کنم.

 

منچستریونایتد برای فتح جام های فراوان ساخته شده است. ما به نیمه نهایی جام اتحادیه رسیده و مقابل سیتی مغلوب شدیم، اما این کافی نیست. ما باید در فینال ها شرکت کرده و برنده شویم. هنوز راه زیادی برای پیشرفت داریم و می دانیم که وقتی نتایج خوب نیستند، شرایط روحی نیز بهم خواهد رسید. این اتفاق برای من رخ می دهد و وقتی یونایتد شکست می خورد، من تا یک روز بعد از مسابقه حس و حال خوبی ندارم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.