کد خبر: 1747744/52 زمان: 21:45   1400/01/18 بازدید: 16,746

پاسخ بایرن مونیخ به شایعه اختلاف فلیک و حمیدزیچ

کارل هاینس رومنیگه، مدیر باشگاه بایرن مونیخ، به شایعه اختلاف هانسی فلیک و حسن صالح حمیدزیچ واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، مدتهاست که یک حاشیه جدید در اطراف باشگاه بایرن مونیخ وجود دارد؛ بحث در مورد اختلاف هانسی فلیک و مدیر ورزشی باواریایی‌ها یعنی حسن صالح حمیدزیچ که هر هفته جدی تر از قبل مطرح می‌شود و در واقع باعث نگرانی هواداران بایرن شده است.

 

طی ساعات گذشته بیلد آلمان گزارش جدیدی را در این باره منتشر کرد و مدعی شد که اختلاف بین فلیک و حمیدزیچ بالا گرفته و این تنش باعث شده که سرمربی آلمانی به جدایی از بایرن در پایان فصل فکر کند؛ موضوعی که اکنون با واکنش مدیر باشگاه آلمانی روبرو شده است.

 

 

 

 

کارل هاینس رومنیگه در این باره گفت: " با وجود همه گزارش ها و اخبار در این باره، نیازی نبود که کسی بخواهد وساطت کند. آنها(فلیک و حمیدزیچ) همه کارهای لازم را به تنهایی انجام داده اند و فکر می‌کنم که در حال حاضر همه چیز مرتب است."

 

رومنیگه در رابطه با انتقال اوپامکانو به بایرن مونیخ نیز گفت: " ما اوپامکانو را جذب نکردیم که یک نام بزرگ به خدمت گرفته باشیم، بلکه این یک ضرورت برای مان به حساب می آمد. ما داوید آلابا و شاید یکی دو عنصر دفاعی دیگر را از دست بدهیم. ما می‌خواستیم برای این پست مهم بهترین کیفیت را در اختیار داشته باشیم و به همین خاطر اوپامکانو را جذب کردیم."

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.