کد خبر: 1747783/42 زمان: 00:44   1400/01/19 بازدید: 10,682

کونته: یادم است چقدر از لوکاکو انتقاد می شد

آنتونیو کونته در مورد سبک بازی تیمش در مقابل ساسولو صحبت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، اینتر در شرایطی که فقط 30 درصد مالکیت توپ را در استادیوم سن سیرو در اختیار داشت، اما گل های روملو لوکاکو و لائوتارو مارتینز، ساسولو را 2-1 شکست داده و به صدرنشینی خود استمرار بخشید. آنتونیو کونته در پایان این دیدار کسب نتیجه را مهم ترین اولویت اینتر قلمداد کرد.

 

آنتونیو کونته گفت: "من به ساسولو تبریک می گویم، زیرا آنها به اینجا آمده و بازی خود را انجام دادند و این عملکرد نشان می دهد که ما چقدر رشد کرده ایم. با این نگرش ما همچنان در لیگ قهرمانان اروپا حاضر خواهیم بود. مالکیت توپ قدرت اصلی ساسولو است، بنابراین ما تصمیم گرفتیم بیش از هر چیز فاصله بازیکنان در مرکز میدان را کاهش دهیم و می دانستیم که باید مالکیت توپ را به حریف واگذار کنیم.

 

 

فوتبال زیبا خوب است، اما اسکودتو بسیار مهم است. ما در لیگ قهرمانان فوتبال زیبایی بازی کردیم و همه تنها گفتند اینتر حذف شد، بنابراین حالا باید روی کسب نتایج تمرکز کنیم. شما می توانید عملکرد روملو لوکاکو را مشاهده کنید، من فراموش نمی کنم که مردم می گفتند در مورد توانایی های لوکاکو اغراق می شود، اما من بلافاصله گفتم که با او با ویژگی هایش می تواند عملکرد درخشانی داشته باشد.

 

کریستین اریکسن نیز رشد کرده و ما می دانستیم که سازگاری با لیگی تاکتیکی مانند سری آ برای او دشوار است. ما روی اریکسن حساب می کنیم و او می تواند بهتر از این هم ظاهر شود. هنوز بازی های زیادی باقی مانده و هر پیروزی شش امتیاز دارد. با کسب پیروزی فشار را حفظ کرده و می توانیم رضایت و تلاش را در نگاه همه بازیکنان ببینیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.