کد خبر: 1747979/30 زمان: 01:30   1400/01/20 بازدید: 12,601

پیروزی منچستریونایتد و توقف آرسنال در لیگ اروپا

منچستریونایتد در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا گرانادا را شکست داد اما آرسنال در خانه مقابل اسلاویا پراگ متوقف شد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان اوله‌گنار سولسشر که یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ اروپا هستند، امشب با گل های مارکوس راشفورد و برونو فرناندز (پنالتی)، 2-0 گرانادا را از پیش رو برداشتند. اما آرسنال در خانه مقابل اسلاویا پراگ به تساوی 1-1 رضایت داد تا برای صعود کار سختی در دیدار برگشت داشته باشد.

 

 

منچستریونایتد چند موقعیت خوب را از دست داد تا اینکه در دقیقه 31 توسط مارکوس راشفورد به گل رسید. روی پاس بلند و دقیق ویکتور لیندلوف بود که راشفورد پشت محوطه جریمه گرانادا صاحب توپ شد و بعد از یک کنترل خوب، با ضربه ای دقیق کار را تمام کرد.

این نتیجه تا آخرین ثانیه های بازی پابرجا بود تا اینکه شیاطین سرخ صاحب یک ضربه پنالتی شدند. خطای اتکی روی برونو فرناندز باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. خود برونو پشت ضربه قرار گرفت و علی رغم واکنش خوب سیلوا و برخورد توپ به دست او، در نهایت دروازه گرانادا برای دومین بار باز شد و منچستریونایتد به پیروزی 2-0 رسید.

 

 

اما آرسنال علی رغم موقعیت های خوبی که داشت و حتی تیر دروازه حریف را به لرزه درآورد، در دیدار امشب مقابل اسلاویا پراگ به نتیجه ای بهتر از تساوی 1-1 نرسید.

توپچی ها که برتر از حریف بودند، سرانجام در دقیقه 86 توسط نیکلاس پپه به گل رسیدند. روی یک حمله سریع بود که پپه با پاس پی‌یر امریک اوبامیانگ راهی دروازه شد و در نهایت با یک ضربه ماهرانه کار را تمام کرد.

اما تیم میهمان توانست در چهارمین دقیقه از وقت های تلف شده به گل تساوی برسد. روی یک ضربه کرنر بود که توپ با ضربه سر پپه روی تیر دوم به توماس هولز رسید و او هم با یک ضربه سر کار را به تساوی کشید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.