کد خبر: 1748655/47 زمان: 11:14   1400/01/23 بازدید: 6,180

به زمان نیاز داریم تا ایده‌های او را پیاده کنیم؛

ایرانپوریان: تفکرات علیرضا منصوریان به روز است

محمد ایرانپوریان می‌گوید که هدف آلومینیوم در فصل نخست باید حفظ سهمیه اراک باشد.

به گزارش "ورزش سه"، محمد ایرانپوریان مدافع راست تیم آلومینیوم اراک که سابقه حضور در تبریز را دارد، درخصوص دیدار با آلومینیوم اراک گفت: برخلاف پیش‌بینی ها بازی سختی با ماشین داشتیم. آن‌ها که مربی خوبی بالای سر خود می‌دیدند، نمایش خوبی را مقابل ما ارائه کردند و اصلا مثل یک تیم انتهای جدولی نبودند. علی رغم تاکید کادرفنی در طول هفته و این که گفته بودند این سخت ترین بازی لیگ ماست، اسیر انگیزه فردی و تیمی شاگردان اکبرپور شدیم و آنطور که می‌خواستیم بازی برایمان پیش نرفت.

 

وی افزود: خدا را شکر بعد از دریافت گل با یک امتیاز از تبریز خارج شدیم و باتوجه به این‌که بازی خارج از خانه بود، این یک امتیاز هم برایمان غنیمت است و رتبه مان را بهتر خواهد کرد. البته حریفان ما بازی دارند و امیدوارم تمام مسابقات نتایجش به نفع ما رقم بخورد.

 

او که پس از سه بازی به ترکیب اصلی آلومینیوم بازگشته بود، در این باره عنوان کرد: در تیم آلومینیوم فرقی ندارد که چه کسی بازی می‌کند و همه ما به دنبال این هستیم که لبخند را به لب مردم اراک بیاوریم. 11 نفر داخل زمین و بازیکنان ذخیره همدل و متحد هستند که تیم ببرد. خداراشکر من دیروز بازی کردم و از نمایش خودم راضی بودم. یکی دو موقعیت ساختم که بچه ها می‌توانستند به گل برسند اما با بدشانسی روبرو شدیم و نتوانستیم به گلی دست پیدا کنیم.

 

 

آلومینیوم پس از ورود کادرفنی جدید، چهار بازی متوالی است که نباخته. آیا حضور علیرضا منصوریان و کادرفنی جدید باعث این نتایج شده؟ ایرانپوریان در این باره گفت: آلومینیوم اولین سال حضور در لیگ برتر را می‌گذراند و ما باید به دنبال ثبات و حفظ سهمیه استان مرکزی باشیم. همین که در سال اول بتوانیم در لیگ بمانیم و در ادامه یک رتبه قابل قبول و در خور شخصیت مردم اراک کسب کنیم، کافی است. بعد از حضور آقای منصوریان روحیه ما بالاتر رفته و خودتان می‌بینید که بعد از باخت 6-1، دیگر باختی نداشتیم. حالا هم برای کسب نتایج در خور توجه به میدان می‌رویم.

 

وی در ادامه گفت: یک اردوی خوب در شهر مهاجران داشتیم اما باید به کادرفنی اجازه دهیم که تفکراتش را به تیم دیکته کند و ما هم شناخت مقابل از تفکرات کادرفنی کسب کنیم. در کل هدف آلومینیوم در سال اول باید ثبات باشد و توقع از ما نباید زیاد باشد. ما تلاش می‌کنیم نتایج در خور شان آلومینیوم کسب کنیم و مطمئن باشید چیزی برای هواداران و تیم کم نمی‌گذاریم.

 

مدافع باتجربه آلومینیوم اظهار داشت: خداراشکر تفکرات کادرفنی بروز است و ما نیاز به زمان داریم که تفکرات آقای منصوریان را در زمین اجرا کنیم. خوشبختانه از لحاظ فنی کادرفنی کمک زیادی به بازیکنان می‌کند و به دنبال بازی خوب و نتیجه است. مطمئن باشید اگر هواداران صبور باشند تیم خوبی را در ادامه فصل خواهند دید و برای موفقیت تیم، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.