کد خبر : 1748927 | 24 فروردين 1400 ساعت 14:09 | 14K بازدید | 0 دیدگاه

تروسیه رقیب کی‌روش برای سرمربیگری افریقای‌جنوبی

سایت خبری «timeslive» در خبری جنجالی اعلام کرد سرمربی بعدی تیم ملی فوتبال آفریقای جنوبی «کارلوس کی روش» یا «فیلیپ تروسیه» خواهند بود.

تروسیه رقیب کی‌روش برای سرمربیگری افریقای‌جنوبی

 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر ، این رسانه به نقل از یک منبع «بسیار معتبر» مدعی شد گزینه اصلی هدایت آفریقای جنوبی «پیتسو موسیمان» است اما کی روش و تروسیه هم وارد معادله شده‌اند.

 

timeslive نوشت: « منبع داخلی گفت که هر دو مربی (کی روش و تروسیه) با فدراسیون آفریقای جنوبی تماس گرفته و گفته‌اند که این کار را می‌خواهند. واضح است. آنها سرمربیگری آفریقای جنوبی را می‌خواهند و بازیکنان برایشان احترام قائل خواهند بود.»

فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی بعد از اخراج «مولفی» از هدایت تیم ملی این کشور، به دنبال سرمربی جدید است.

 

منبع خبری این سایت می‌گوید کمیته فنی فدراسیون آفریقای جنوبی هفته گذشته تشکیل جلسه داد تا موسیمان را متقاعد به بازگشت کنند. گروهی که وظیفه پیدا کردن سرمربی جدید آفریقا را بر عهده دارند به کمیته اجرایی فدراسیون این کشور پیشنهاد می‌کنند موسیمان باید به این تیم بازگردد: «ما نیاز به کسی داریم که فوتبال آفریقای جنوبی و بازیکنانمان را درک کند. تروسیه و کی روش هم گزینه‌های مناسبی هستند. پیتسو گزینه اصلی است ولی مطمئن نیستم که پیشنهادمان را قبول کند. در این صورت مذاکره با کی روش و تروسیه را شدیدتر دنبال می‌کنیم.»

دیدگاهها