کد خبر: 1749196/44 زمان: 17:44   1400/01/25 بازدید: 11,936

نگاهی به نقل و انتقالات لیگ برتر والیبال

بازار ستاره‌های والیبال با آغاز 1400 داغ شد

طی روزهای اخیر شاهد فعالیت نقل و انتقالاتی تعدادی از تیم های حاضر در لیگ برتر والیبال بودیم.

به گزارش "ورزش سه"،‌ با اینکه لیگ برتر والیبال در سال 99 در روزهای پایانی اسفندماه به پایان رسید و هنوز تاریخ شروع لیگ جدید نیز با توجه به برگزاری لیگ ملت ها و بعد از آن المپیک توکیو مشخص نشده، اما از همان روزهای ابتدایی فروردین 1400 فعالیت نقل و انتقالاتی برخی از تیم های مدعی لیگ والیبال آغاز شده و این روزها به اوج خود رسیده است. 
در ادامه نگاهی به نقل و انتقالاتی که تاکنون در لیگ برتر والیبال رخ داده، می اندازیم. 


سایپا: 


با اعلام رسمی باشگاه سایپا، ادریس دانشفر، بابک امیری، سهیل کمال آبادی و حمید محمدآلق به این تیم پیوستند. همچنین قرارداد هادی شورکابی، امیرحسین صابری و امیرحسن فرهادی تمدید شد. داوود شکیبا پاسور فصل گذشته هورسان رامسر نیز به جمع شاگردان شهنازی در سایپا پیوست.

 


شهرداری ورامین:


محمد محمدکاظم، ستاره سال‌های نه چندان دور تیم ملی والیبال ایران به عنوان سرمربی تیم شهرداری ورامین انتخاب شد. ورامینی‌ها هم خیلی زود برای جذب بازیکن دست به کار شدند و تاکنون بازیکنانی همچون سعید مصطفی‌وند و فرهاد سال‌افزون بازیکنان فصل گذشته شهرداری ارومیه، محمود رسولی قطر پاسور فصل گذشته سپاهان و اسماعیل طالبی لیبرو خاتم را جذب کردند. همچنین آرش کشاورزی، رسول نجفی و جابر اسماعیل پور بازیکنان این تیم نیز قرارداد خود را به مدت یک فصل تمدید کردند. 

 


شهداب یزد:


با اعلام رسمی باشگاه شهداب، امین اسماعیل‌نژاد پشت‌خط‌زن خوش آتیه فصل گذشته سایپا با عقد قراردادی راهی یزد شد. ️طبق اخباری که برخی از رسانه ها منتشر کردند، فاضل پژومان پاسور فصل قبل هورسان رامسر و علی یوسف پور سرعتی‌زن فصل پیش خاتم اردکان نیز به تیم شهداب یزد پیوسته‌اند.


شهروز همایونفرمنش قدرتی‌زن مشهدی فصل گذشته تیم لبنیات هراز آمل، را می توان بزرگترین خرید شهداب دانست. همچنین علیرضا صفایی قدرتی‌زن جوان فصل گذشته شهرداری ورامین نیز جذب شهداب یزد شد.

 


پیکان:


تیم والیبال پیکان تهران بعد از استخدام پیمان اکبری به عنوان سرمربی، با پوریا فیاضی، حمزه زرینی، پوریا یلی و محمدطاهر وادی، محمد فلاح، آرمین افشین‌فر و مهران فیض امام دوست به توافق رسید و قرارداد این نفرات برای فصل 1400 امضا شد. 


سپاهان: 


زردپوشان اصفهانی که در فصل جدید نیز هدایت تیمشان برعهده رحمان محمدی راد است، مسعود غلامی سرعتی‌زن فصل گذشته شهرداری ارومیه را با عقد قراردادی سه ساله جذب کردند. همچنین گفته می شود سامان فائزی سرعتی‌زن فصل گذشته سایپا تهران در یک قدمی سپاهان اصفهان قرار گرفته است. از سوی دیگر مجتبی میرزاجانپور، مباشری، حیدری و پزشکی نیز قرارداد خود را با اصفهانی‌ها تمدید کردند‌.


اما با اینکه خبر رسمی از سوی باشگاه اعلام نشده، شنیده می‌شود امیر غفور که فصل گذشته را در تیم بورسا اسپور ترکیه گذارند، برای فصل 1400 به تیم سپاهان خواهد پیوست. همچنین رضا اصلانی لیبروی شهرداری ورامین نیز راهی سپاهان اصفهان شد. البته گفته می شود با وجود پیوستن اصلانی به سپاهان، مهدی مرندی از تیم جدا نخواهد شد.


هورسان رامسر: 


هورسان رامسر استارت قدرتمندی برای فصل آینده زده و سعید جواهری توانا قدرتی‌زن فصل گذشته سپاهان، بهزاد حیدرشاهی پاسور با تجربه فصل گذشته تیم های شهرداری ورامین و سایپا تهران، احسان دانش‌دوست دریافت کننده قدرتی و ستاره فصل گذشته شهرداری گنبد را جذب کرده است. این تیم در فصل جدید با مربیگری فرشاد سعیدی وارد لیگ برتر خواهد شد. 

 


فولاد سیرجان:

 
علیرضا بهبودی، پاسور باتجربه قزوینی، قرارداد خود را با تیم فولاد سیرجان، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر برای فصل آینده تمدید کرد. همچنین طبق شنیده ها، علی اصغر مجرد سرعتی‌زن فصل گذشته سپاهان اصفهان با تیم فولاد سیرجان به توافق رسیده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.