کد خبر: 1749256/47 زمان: 21:28   1400/01/25 بازدید: 58,343

بازی پرفشار و سختی بود؛

گل‌محمدی: اینجا شرایط خوب نیست اما ما بردیم!

یحیی گل‌محمدی می‌گوید که باوجود نارضایتی از وضعیت در گوا، تیم او نمایش درخشانی را ارائه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، یحیی  گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی با الوحده درباره این دیدار گفت: در این تورنمنت ها حریف اول و کسب سه امتیاز از این تیم بسیار مهم است و خوشبختانه توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. مقابل تیم خوبی بازی کردیم و این تیم شانس صعود به مرحله بعد را دارد. بازی خوبی را خصوصا در نیمه دوم انجام دادند. سختی های زیادی را متحمل شدیم؛ هم بحث ترانسفر به اینجا بود و هم بحث کیفیت تمرین هایی که در این دو روزه داشتیم در گوا. متاسفانه کیفیت مورد انتظار نبود. از بچه ها متشکرم چون بازی خیلی سختی بود و بازی پرفشاری را در این شرایط جوی داشتند. این برد را به هواداران خوبمان تبریک می‌گویم. امیدوارم نتایجی بگیریم که منجر به صعود شود.

 

وی افزود: نیمه اول فکر می‌کنم نیمه ای بود که ما توانستیم در آن نتیجه را به دست بیاوریم. بازیکنان ما توانستند با پاس های کوتاه و فضاهای موجود فشار خوبی به حریف بیاورند. چند موقعیت خوب هم در نیمه اول داشتیم و فکر کنم خیلی فرصت طلب بودیم و توانستیم در نهایت هم خوب دفاع کنیم و هم از فرصت موجود بهره ببریم و سه امتیاز را بگیریم.

 

گل‌محمدی درباره نیمه دوم عنوان کرد: به نظرم در نیمه دوم انرژی تازه ای را به تیم دادیم. هم عیسی و هم کمال و هم علی، خیلی خوب در ادامه بازی به تیم کمک کردند. ما یک تیم خوب هم بیرون زمین داشتیم امروز و به اندازه خودشان خیلی کمک کردند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.