کد خبر: 1749349/34 زمان: 12:05   1400/01/26 بازدید: 19,539

عمر خربین؛ اینبار بازنده دوئل با ایرانی ها (عکس) 

مهاجم تیم ملی سوریه در بازی دیشب الوحده با پرسپولیس تلاش زیادی برای رسیدن به گل داشت اما موفق نشد گل جدیدی به تیم های ایرانی به نام خود ثبت کند. 

به گزارش "ورزش سه"، او که به دلیل توهین به سرمربی تیم ملی سوریه از بازی برای تیم ملی کشورش منع شده است امیدوار است در بازی های این فصل لیگ قهرمانان آسیا گل های متعددی را به نام خود به ثبت برساند تا به سوری ها نشان دهد از تصمیمی که گرفتند آنها متضرر می شوند نه عمر خربین اما در اولین گام تصویر سازی درستی نداشت و ناکام میدان را ترک کرد. 

 

 

 

کادر فنی تیم پرسپولیس که به خوبی عمر خربین را می شناخت؛ به خصوص که این بازیکن هم در بازی با تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا و هم در بازی با تیم ملی ایران گل های متعددی را زده بود برنامه های خوبی برای مهار این بازیکن داشت که عینا اجرا شد و در نهایت تلاش های این بازیکن سوری برای رسیدن به گل در بازی با پرسپولیس ره به جایی نبرد و او همانند همه هم تیمی هایش شکست را پذیرفت. 

 

 

در صحنه هایی که ازاین بازی به ثبت رسیده متوجه می شوید هر جا عمر خربین هست یکی دو مدافع پرسپولیس موشکافانه او را زیر نظر دارند. اما شاید جالب ترین صحنه، صحنه شادی سید جلال حسینی و دوستان بعد از فتح دروازه الوحده باشد که عمر خریبن در پس زمینه صحنه ناراحت به سمت دیگری می رود. او دیشب در دوئل با ایرانی ها بازنده بود. چون تیم روبرو تیمی بود به نام پرسپولیس که عنوان نایب قهرمانی فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا را یدک می کشد و به دنبال فرصت است که ماموریت نیمه تمام را تمام کند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.