کد خبر: 1749533/4 زمان: 12:17   1400/01/27 بازدید: 25,322

مطهری: پرسپولیس ژن قهرمانی دارد

مربی پرسپولیس با حضور در نشست خبری پیش از دیدار مقابل الریان قطر به تمجید از کیفیت تیمش پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، حمید مطهری با حضور در نشست خبری پیش از دیدار مقابل الریان قطر اصلی‌ترین حریف این تیم در مرحله گروهی، به روحیه بالای شاگردانش برای دستیابی به موفقیتی بزرگ در این رقابت‌ها اشاره کرد.

 

مطهری با اشاره به انگیزه بازیکنانش در ابتدای صحبت‌های خود گفت: در این رقابت‌ها ما همه جوره خودمان را به سطح آمادگی رساندیم و طراحی خوبی برای این رقابت‌ها داریم. می‌دانیم که پرسپولیس شخصیت و ژن قهرمانی دارد و همیشه تلاشش بر این است که در این مسیر قدم بردارد. بازیکنان ما با تعهد کامل وظیفه‌شان را انجام می دهند و کار کردن با این نفرات برای ما لذت‌بخش است. بچه‌ها همه تلاش‌شان برای قهرمانی است چون همانطور که گفتم ژن قهرمانی در تیم ما وجود دارد.

 

مربی پرسپولیس درباره دیدار حساس تیمش مقابل الریان که از آن به عنوان جنگ صعود از این مرحله یاد می شود ایمطور توضیح داد: همیشه لیگ قهرمانان آسیا بازی‌های سنگینی داشته و تیم‌های خوب در آن حضور دارند و شرکت می‌کنند،اما تفاوت این فصل با فصل گذشته فقط این است که امسال با وجود تمام زحمتی که فدراسیون هند کشیده است، از لحاظ امکانات یک‌سری کمبودها مثل زمین تمرین وجود دارد. البته باید بگویم این‌ها بهانه‌گیری نیست. بهشت را به بها می‌دهند نه بهانه. یعنی کسی که بخواهد بهانه‌گیری کند در مسیر موفقیت قرار نمی‌گیرد، اما این کمبودها وجود دارد. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود،به مشکلات فکر نمی‌کند که پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نیست.

 

وی با اشاره به عملکرد فنی تیمش و با دفاع از آن، صحبت‌هایش را اینچنین ادامه داد و گفت: همه می‌دانیم که پرسپولیس همیشه به دنبال بازی مالکانه است و استفاده از کل فضای زمین و چرخاندن توپ در زمین ویژگی بارز فوتبال پرسپولیس است. استفاده از کانال‌های کناری هم یکی از روش‌های تیم ماست و سعی می‌کنیم همیشه فوتبال خودمان را به حریف دیکته کنیم.

 

مربی‌ سرخ‌ها درباره برتری مقابل الوحده در اولین گام از این مسابقات که با فرصت سوزی شاگردانش نیز همراه بود گفت: در بازی قبل مقابل الوحده در نیمه اول خیلی خوب کار کردیم و می‌توانستیم به گل‌های زیادی برسیم. طبیعی بود در نیمه دوم هم بخواهیم انرژی‌ و نتیجه را حفظ کنیم. در مورد نقاط ضعف هم ما تمام زوایای تیم‌مان را رصد می‌کنیم ولی به نظرم موقع این نیست که در مورد آن صحبت کنیم، ولی قطعاً همه تیم‌ها نقاط ضعف و قوتی دارند.

 

مطهری در پایان بار دیگر با تاکید بر انگیزه شاگردانش برای دستیابی به برد در دومین جدال نیز گفت: ما طراحی خاصی برای بازی با الریان در نظر داریم و با وجود احترامی که برای این تیم و آقای بلان قائلیم او آدم بزرگی در فوتبال است و تیم قابل احترامی دارد. در دوره‌های قبل بلان سرمربی الریان نبود و ما الان با طراحی و شیوه جدید مقابل این تیم بازی خواهیم کرد. کاملاً الریان را آنالیز کردیم و می‌دانیم از چه راه‌هایی باید به آن‌ها ضربه بزنیم. می‌دانیم این تیم وابستگی زیادی به بازیکنان خارجی‌اش دارد، سعی می‌کنیم بازی را کنترل کنیم و آنطور که باب میل ما است بازی را پیش ببریم و نتیجه خوبی بگیریم. از هواداران هم انتظار داریم مثل همیشه با انرژی مثبت‌شان ما را حمایت کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.