کد خبر: 1749753/58 زمان: 14:55   1400/01/28 بازدید: 20,968

وداع تلخ با دست‌نشان در ورزشگاه وطنی(عکس)

مراسم تششیع جنازه مرحوم نادر دست نشان ظهر امروز در ورزشگاه شهید وطنی برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه"، نادر دست نشان مربی مشهور فوتبال ایران و یکی از  مهم ‌ترین چهره‌های فوتبال قائمشهر،  سرانجام بعد از حدود دو ماه مبارزه با بیماری کرونا، در حالی از دنیا رفت که در یک هفته گذشته به مدد خواب مصنوعی و دستگاه زنده مانده بود.

 

درگذشت نادر دست نشان شوک بزرگی به فوتبال ایران و شهر قائمشهر وارد کرد؛ شهری که نادر دست نشان را به عنوان یک چهره شناخته شده و موفق به فوتبال ایران معرفی کرده بود. با توجه به شرایط سخت فعلی، خانواده دست نشان روز گذشته با انتشار اطلاعیه ای از مردم و اهالی فوتبال خواستند تا در مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری آن مرحوم حضور نیابند اما با این وجود، مراسم تشییع جنازه مرحوم دست نشان با حضور اهالی فوتبال قائمشهر و عده ای از هواداران فوتبال این شهر در ورزشگاه شهید وطنی برگزار شد.

 

به این ترتیب آخرین حضور نادر دست نشان در ورزشگاه شهید وطنی که زمانی با درخشش در این ورزشگاه به چهره ای شناخته شده در فوتبال ایران تبدیل شد، ظهر امروز رقم خورد و مراسم تشییع جنازه او در میان شعار معروف "نادر امپراتور" که از روی سکوها شنیده می شد برگزار گردید. پیکر مرحوم نادر دست نشان بعد از تشییع در قائمشهر در  آرامگاه سید ملال آرام گرفت.

 

گفتنی است که در مراسم تشییع جنازه مرحوم دست نشان چهره های سرشناس فوتبالی حضور داشتند و خیلی ها هم به دلیل محدودیت های کرونایی نتوانستند حضور پیدا کنند. ساکت الهامی سرمربی تیم نساجی، ایزد سیف‌الله‌پور، سرپرست مدیرعاملی باشگاه نساجی، تعدادی از بازیکنان نساجی و اهالی فوتبال قائمشهر از چهره های شناخته شده ای بودند که در این مراسم، در کنار خانواده مرحوم دست نشان که در غم از دست دادن او اشک می ریختند، حضور یافتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس ها: معین نادری

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.