کد خبر: 1749896/13 زمان: 01:34   1400/01/29 بازدید: 21,572

می‌خواستیم کار را یک‌سره کنیم؛

سسما: این برد تقدیم به ایرانی‌ها و مردم خوزستان

مربی فولاد پیروزی این تیم مقابل الوحدات را به مردم ایران به ویژه خوزستانی‌ها تقدیم کرد.

به گزارش "ورزش سه"، یوسو سسما در کنفرانس خبری پس از پیروزی برابر الوحدات اردن اظهار کرد: بازی خیلی پیچیده و مشکلی داشتیم؛ مشخص بود که آن‌ها برای مهار کردن ما آمده‌اند و قصد داشتند تا از توپ‌های بلند استفاده کنند. چند موقعیت خوب در نیمه اول داشتیم که خوشبختانه در اواخر نیمه اول پنالتی گرفتیم و توانستیم نتیجه را یک بر صفر کنیم. بازی در نیمه اول پر فشار بود، اما در نیمه دوم به قصد گل دوم به زمین آمدیم و کار را یک‌سره کنیم که چند فرصت خوب داشتیم ولی متاسفانه تبدیل به گل نشدند.

 

او ادامه داد: یک موقعیت خیلی خوب داشتیم که به تیرک دروازه زدیم و این فرصت طلایی را از دست دادیم. آن‌ها هم دست‌های خود را پایین نیاوردند و در ۲۰ دقیقه آخر ما را تخت فشار قراردادند، اما توانستیم نتیجه بازی را حفظ کنیم و سه امتیاز طلایی را گرفتیم و آن را به ایرانی‌ها مخصوصا خوزستانی‌ها تقدیم می‌کنیم.

 

مربی فولاد اضافه کرد: تیم الوحدات با تعویض‌هایش خط حمله را تقویت کردند و فشار زیادی به خط دفاع ما آوردند و ما توانستیم به خوبی آن‌ها را مهار کنیم. باید توجه داشته باشید که ما یک بازی بیشتر انجام داده بودیم و این موضوع طبعا در میدان خود را نشان خواهد داد اما این بهانه‌ای نیست و به شما قول خواهم داد با نظم، شور و امید به کار خودمان ادامه می‌دهیم تا بتوانیم به مرحله بعد نزدیک تر بشویم. هنوز چند بازی باقی مانده و راه درازی در پیش داریم، قول می‌دهم که بچه‌های ما با احساس و قدرت هرچه در توانشان داشته باشند در زمین خواهند گذاشت تا هواداران را سرافراز کنند.

 

سسما درباره بازی با النصر عنوان: اکنون از همه مهم‌تر این است که استراحت کامل داشته باشیم تا ریکاوری خوبی برای بازی بعدی داشته باشیم، در ضمن از تیم پزشکی خود تشکر می‌کنم که خیلی زحمت کشیدند تا بچه‌ها بتوانند خوب ریکاوری بکنند و بتوانند برای بازی بعد آماده باشند. این بازی نشان داد که همه تیم‌هایی که اینجا هستند سطح همه تیم‌ها بالاست؛ برد النصر برابر السد شاید سورپرایز باشد، اما مطمئنم نتایج دیگری خواهد بود که غیرقابل انتظار است.

 

او یادآور شد: ممکن است در هر گروه یک یا دو تیم مدعی باشند، اما امروز النصر نشان داد همه تیم‌های گروه ما سطح بالایی دارند و هیچ تیمی نمی‌تواند به سادگی از سد رقیب خود بگذرد. این نتیجه شاید کمی گول زننده باشد ولی باید بگویم در این گروه هیچ تیمی از پیش برنده نیست.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.