کد خبر : 1750046 | 29 فروردين 1400 ساعت 19:53 | 10.9K بازدید | 2 دیدگاه

بازگشت بزرگ دورتموند با درخشش هالند (عکس)

دورتموند با تکیه بر درخشش ارلینگ هالند موفق شد با نتیجه 1-4 وردربرمن را مغلوب بکند.

به گزارش "ورزش سه"، دورتموند که در تلاش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان است، امروز توانست با نتیجه 1-4 وردربرمن را مغلوب کرده و خود را به رتبه پنجم جدول بوندسلیگا برساند. وردربرمن بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 14 این میلوت راشیکا بود که با ضربه پای راست و دقیق خود از مرکز محوطه موفق شد دروازه دورتموند را باز کند. زنبورها در صدد جبران برآمده و در دقیقه 30 موفق شدند با ضربه تماشایی جیووانی رینا از پشت محوطه جریمه دورتموند کار را به تساوی بکشانند.

 

اما چهار دقیقه بعد دورتموند صاحب یک ضربه پنالتی شد و ارلینگ هالند، ستاره نروژی این تیم موفق شد گل دوم را نیز وارد دروازه وردربرمن بکند. این پایان طوفان دورتموند در نیمه نخست نبود و در دقیقه 39 این بار ارلینگ هالند در دهانه دروازه و با ضربه پای راست خود دروازه را باز کرد تا دورتموند با برتری 1-3 راهی رختکن بشود.

 

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم مارکو رویس فرصت خوبی برای زدن گل چهارم داشت، اما ضربه او از پشت محوطه با اختلاف کمی به بیرون رفت. جاشوا سارژنت در در دقیقه 72 می توانست اختلاف را به حداقل برساند، اما ضربه او توسط ماروین هیتز مهار شد. اما در دقیقه 87 تئودور سیلاسی دروازه برمن را به اشتباه باز کرد تا دورتموند در این دیدار 1-4 پیروز بشود.

 

 

 

 

دیدگاهها