کد خبر: 1750114/39 زمان: 01:10   1400/01/30 بازدید: 28,701

جنجال 4 دقیقه ای در ملک عبدالله

استوک دردناک روی ران فرشید؛ شرطه 10نفره شد

هافبک تیم الشرطه عراق در دقیقه 11 مسابقه با استقلال از زمین بازی اخراج شد.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که دیدار استقلال والشرطه متعادل دنبال می شد و دو تیم بیشتر در حال محک زدن یکدیگر بودند، یک حرکت خشن از سوی بازیکن عراقی حریف آبی ها را 10 نفره کرد.
در دقیقه 11 مسابقه بعد از آنکه تلاش حسام کاظم هافبک الشرطه در گرفتن توپ از هرویه میلیچ بی نتیجه ماند ، توپ به فرشید اسماعیلی هافبک آبی ها رسید. بازیکن عراقی که از این موضوع عصبانی شده بود، بعد از پرشی که انجام داد بی احتیاطی کرد و با کف استوک روی ران پای فرشید اسماعیلی فرود آمد.


این حرکت خشن و خطرناک از چشم داور سریلانکایی مسابقه دور نماند و او سریعا با رفتن به سمت بازیکن خطاکار کارت قرمز مستقیم را نشان داد. شدت ضربه ای که حسام کاظم به ران پای فرشید اسماعیلی با کف پا وارد آورده بود، به حدی بود که باعث شد پزشکان استقلال برای درمان هافبک آبی ها وارد زمین شوند و با اسپری بی حس کننده موقتا درد پایش را کاهش بدهند.


از سوی دیگر اخراج  حسام کاظم با اعتراض شدید این بازیکن و هم تیم هایش و همچنین کادرفنی الشرطه همراه بود. حسام کاظم که شدیدا معتقد بود خطایی انجام نداده، با حرکت دست خود اعلام می کرد که از زمین بیرون نمی رود تا جنجالی نسبتا بزرگ در ورزشگاه شماره دو ملک عبدالله جده به پا شود.


اعتراض های کادرفنی الشرطه نیز ادامه یافت اما این مسائل روی تصمیم داور سریلانکایی تاثیری نداشت و او رای به خروج بازیکن عراقی از زمین شد. در نهایت حسام کاظم بعد از چند دقیقه توقف بازی با دخالت برخی اعضای تیمش از زمین خارج شد و به روی سکوها انتقال یافت تا نماینده عراق با 10 بازیکن کارش را در سایر دقایق مسابقه ادامه بدهد.


فرشید اسماعیلی نیز که ضربه بدی به پایش خورده بود، در نهایت با کمک پزشکان استقلال لنگ لنگان به زمین برگشت و کارش را ادامه داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.