کد خبر : 1750125 | 30 فروردين 1400 ساعت 01:30 | 9.1K بازدید | 5 دیدگاه

ختافه 0-0 رئال: لغزش سفیدها در دربی کوچک

رئال مادرید در دیداری خارج از خانه مقابل ختافه با تساوی 0-0 متوقف شد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان زین‌الدین زیدان که هفته قبل در ال کلاسیکو مقابل بارسا به پیروزی رسیده بود، امشب نتوانستند مقابل ختافه به پیروزی برسند تا اکنون جایگاه دوم‌شان در جدول لالیگا به خطر بیفتد. 

 

 

 

 

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 6، ماتا پشت محوطه جریمه رئال صاحب موقعیت شد اما نتوانست ضربه نهایی را خوب بزند و این فرصت از دست رفت. دو دقیقه بعد، دو موقعیت پیاپی روی دروازه ها ایجاد شد اما الیویرا و ماریانو دیاز نتوانستند از فرصت شان استفاده کنند.

در ادامه این رئالی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در دقیقه 24 این ختافه بود که تا آستانه رسیدن به گل اول پیش رفت اما این بار هم ضربه ماتا به تیر دروازه برخورد کرد.

 

 

 

چهار دقیقه بعد این رئالی ها بودند که می توانستند قفل دروازه میزبان را باز کنند اما ماریانو نتوانست از فرصت خوبی که مارسلو برایش ایجاد کرده بود، استفاده کند.

برتری رئالی ها ادامه پیدا کرد و در دقایق پایانی نیمه اول، این تیم بود که توپ و میدان را در اختیار داشت اما در دقیقه 45، این تیم میزبان بود که صاحب یک موقعیت عالی شد اما ضربه آلنا از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

 

 

 

نیمه دوم را رئالی‌ها بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بازی را در دست داشتند اما موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد نکردند. در ادامه بازی متعادل شد و تیم میزبان هم پیش کشید؛ هرچند باز هم موقعیت چندانی روی دروازه ها ایجاد نشد.

در دقیقه 70 بود که آنخل که تنها چند دقیقه از حضورش در زمین به جای ماتا سپری شده بود، می توانست ختافه را پیش بیندازد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

 

 

 

چند دقیقه بعد نوبت ماکسیموویچ بود که با یک شوت محکم دروازه رئال را تهدید کرد اما کورتوا با واکنش به موقع، مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

تلاش دو تیم برای رسیدن به گل برتری در دقایق پایانی هم ادامه پیدا کرد اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

دیدگاهها