کد خبر: 1750140/39 زمان: 03:02   1400/01/30 بازدید: 76,640

10 نفره شدن الشرطه کارمان را سخت کرد

مجیدی: خودمان را برای قهرمانی آسیا آماده کردیم

سرمربی استقلال می گوید 10 نفره شدن الشرطه کار را برای تیمش سخت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از برد استقلال مقابل الشرطه عراق عنوان کرد: همانطور که قبلا گفته بودم پیش بینی می کردیم بازی سختی داشته باشیم. خوشبختانه در نیمه اول به گل رسیدیم. در نیمه دوم سعی داشتیم بازی را کنترل کنیم. می دانستیم 3 روز مانده به الدحیل مانده و بازی سنگینی داریم. در کنترل بازی موفق بودیم.


وی ادامه داد: تیم الشرطه هم با اینکه 10 نفره شد اما دوندگی زیادی داشت. آنها هم خیلی خوب بازی کردند.


سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا 10 نفره شدن الشرطه روی روندبازی تاثیرگذاشت، تاکید کرد: همیشه تجربه نشان داده بازی کردن جلوی تیم 10 نفره سخت تر است. چون آنها یک بازیکن از دست داده اند و سایر نفرات دوست دارند بیشتر تلاش کنند. این مساله کار را برای تیم مقابل سخت تر می کند. ما خیلی منطقی بازی کردیم. هم نتیجه را بردیم، هم خودمان را به آب و آتش نزدیم تا برای بازی بعدی آماده باشیم.


مجیدی در پاسخ به این پرسش که ایا امشب جشن می گیرید، بیان کرد: مسلما خوشحال هستیم.


وی درباره شانس صعود تیمش به عنوان تیم اول در گروه افزود:فکر می کنم الدحیل سخت ترین رقیب ما برای صدرنشینی باشد. ولی چیزی که استقلال و هوادارانش می خواهند، این است که ما قهرمان آسیا شویم. من و بازیکنانم خودمان را برای این موضوع آماده کردیم. قطعا تلاشمان را می کنیم و امیدوارم بتوانیم هواداران استقلال را خوشحال کنیم.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.