کد خبر: 1750317/42 زمان: 23:07   1400/01/30 بازدید: 26,902

کلوپ: نظرم در مورد سوپرکاپ؟ همون همیشگی!

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول نیز تمایلی به برگزاری سوپر لیگ اروپا ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، یورگن کلوپ یکی از افرادی بود که دو سال قبل نیز علنا به مخالفت به برگزاری لیگ اروپا پرداخت و حالا جای تعجبی ندارد که این سرمربی آلمانی حرف های گذشته خود را تکرار بکند. یورگن کلوپ پیش از دیدار امشب تیمش مقابل لیدزیونایتد مدعی شد مردم از این شرایط راضی نیستند و تیم های دیگر نیز باید شانس راهیابی به تورنمنت های بزرگ را داشته باشد.

 

 

یورگن کلوپ با مخالفت با برگزاری سوپرکاپ گفت: "من همان نظر گذشته ام را در مورد سوپرکاپ دارم. این یک مسئله دشوار است و به نظر می رسد در حال حاضر هواداران و مردم خوشحال نیستند و من می توانم این مسئله را درک کنم. لیورپول چیزی فراتر از برخی تصمیمات است. هدف من همیشه حضور در لیگ قهرمانان بوده است، اما من علاقه دارم تیمی مانند وستهام هم قادر به حضور در این تورنمنت بوده است.

 

به یاد داشته باشید، مهمترین بخش هر باشگاهی هواداران و تیم هستند. و ما باید مطمئن شویم که هیچ مانعی در این راه و در مسیر رضایت آنها وجود ندارد. من 53 سال سن دارم و از زمان آغاز مربیگری در فوتبال حرفه ای همیشه لیگ قهرمانان برگزار شده است. هدف من نیز همیشه مربیگری در یک تیم یوده و هیچ مشکلی با لیگ قهرمانان ندارم. نمی دانم که چرا این 12 باشگاه چنین تصمیمی گرفته اند، اما می دانم که در آینده خیلی موارد در فوتبال تغییر خواهد کرد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.