کد خبر: 1750526/41 زمان: 00:30   1400/02/01 بازدید: 7,395

خالی شدن خشم قهرمان قطر روی سر اردنی ها؛ 

السد 3 الوحدات 1؛  ژاوی و السد از خواب بیدار شدند

سفیدپوشان السد شروعی طوفانی در مصاف با نماینده اردن داشتند  و هنوز بازی به دقیقه 26 نرسیده بود که سه گل وارد دروازه الوحدات کرده بودند.

به گزارش "ورزش سه"، تساوی برابر فولاد خوزستان در افتتاحیه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و سپس شکست 3 بر 1 مقابل النصر چیزی نبود که هواداران السد، بازیکنان این تیم و همینطور ژاوی هرناندز انتظار داشته باشند ولی به هر حال هفته دوم برای قهرمان قطر با یک امتیاز تمام شد و آنها با شرایط سختی به دیدار نماینده اردن رسیدند.

 

 

 

 


در این دیدار قطری ها با توپ پر وارد زمین شدند و خیلی زود توانستند در دقیقه 2 روی پاس گیلرمه و ضربه بونجاح گل اول بازی را ثبت کنند. 7 دقیقه بعد این بوعلام خوخی دیگر ستاره قطری ها بود که روی پاس سانتی کاسورلا گل دوم بازی را ثبت کرد و در دقیقه 26 حسین الهیدوس گل سوم را وارد دروازه الوحدات کرد تا خیال ژاوی و شاگردانش بابت کسب سه امتیاز در این مسابقه راحت شود.


قهرمان قطر از نظر آماری برتری محسوسی در این مسابقه بر حریف خود داشت و فقط برای کسب سه امتیاز به زمین آمده بود و اگرچه در نیمه دوم و در دقیقه 63 توسط احمد صالح دروازه شاگردان ژاوی باز شد ولی آنها این پیروزی را حفظ کردند و با روحیه خوبی به دیدار چهارم می رسند که برابر همین تیم الوحدات اردن به میدان خواهند رفت.

 

 

 


با این پیروزی السد 4 امتیازی شد و در سوی دیگر تساوی یک بر یک فولاد و النصر سبب شد تا ژاوی و شاگردانش در یک امتیازی صدر جدول قرار بگیرند و امیدوار به بازی چهارم و گرفتن صدر باشند.


در دیدار هفته چهارم بار دیگر النصر و فولاد بازی خواهند کرد و السد به مصاف اردن می رود؛ جایی که تساوی دو تیم بالانشین السد و پیروزی شاگردان ژاوی در مقابل الوحدات، در فاصله دو بازی مانده تا پایان مسابقات می تواند سرنوشت گروه را به دستان خودش برساند؛ هر چند دو دیدار سخت برابر فولاد و سپس النصر پیش روی قهرمان لیگ ستارگان قطر قرار دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.