کد خبر: 1750544/1 زمان: 08:25   1400/02/01 بازدید: 1,540

آغاز اردوی تیم ملی هندبال امید بعد از ماه رمضان

مرحله دوم اردوی تیم ملی هندبال امید بعد از ماه رمضان برگزار خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، اردوی نخست تیم ملی هندبال امید با حضور ۲۱ هندبالیست زیر ۲۳ سال در فروردین و در سالن فدراسیون انجام شد. قرار است در مرحله دوم این اردوها بازیکنان بالای ۲۳ سال به اردو دعوت شوند و این اردو بعد از ماه رمضان انجام خواهد شد.

تیم ملی هندبال امید به عنوان پشتوانه تیم ملی بزرگسالان تشکیل شد. شهداد مرتجی و حمید صادقی به عنوان مربیان این تیم انتخاب شده‌اند.

 

با وجود مشخص شدن زمان و محل برگزاری مسابقات قهرمانی مردان آسیا هنوز فدراسیون گزینه سرمربی تیم ملی هندبال را مشخص نکرده است. مسابقات هندبال قهرمانی مردان آسیا در دی ماه ۱۴۰۰ به میزبانی ایران برگزار خواهد شد.

شهداد مرتجی در گفت و گو با ایسنا در خصوص مرحله دوم اردوی تیم ملی هندبال امید اظهار کرد: به احتمال خیلی زیاد مرحله بعدی اردو بعد از ماه رمضان تشکیل خواهد شد. شروع و چگونگی اردو به فدراسیون برمی‌گردد اما چون اکثر بازیکنان ممکن است روزه‌دار باشند برگزاری اردو را به بعد از ماه رمضان موکول کرده‌ایم. به امید خدا تا آن موقع هم تکلیف سرمربی تیم ملی مشخص شود.

 

مربی تیم ملی هندبال امید گفت: اردوی دوم را به احتمال زیاد با حضور بازیکنان بالای ۲۳ سال بعد از رمضان ادامه خواهیم داد. در اردوی سوم هم منتخبین گروه اول و دوم یعنی بازیکنان امید و بزرگسال را دعوت خواهیم کرد.

وی در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی هندبال افزود: فدراسیون بسیار پیگیر این موضوع است و به امید خدا در آینده نزدیک سرمربی تیم ملی معرفی شود. بعد از انتخاب برنامه تیم را طبق نظر سرمربی جلو خواهیم برد. متاسفانه به دلیل اوج دوباره کرونا در کشورمان برنامه‌ها غیر قابل پیش بینی شده است اما می‌دانم که پاکدل به جد پیگیر است و ان‌شاءالله یک مربی خوب برای تیم ملی کشور جذب خواهد کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.