کد خبر: 1750556/1 زمان: 09:38   1400/02/01 بازدید: 16,845

حمایت ستاره‌ها از سرمربی؛

دلخوری نویر و مولر از برخورد بایرن با فلیک

مانوئل نویر و توماس مولر، ستاره های باتجربه بایرن مونیخ، از شنیدن خبر جدایی هانسی فلیک از این تیم اصلا خوشحال نشدند و از رفتار باشگاه با سرمربی خود به شدت مایوس و دلخورند.

به گزارش "ورزش سه"، مانوئل نویر و توماس مولر، کاپیتان اول و دوم بایرن مونیخ، از روشی که باشگاه در برابر سرمربی ناراضی این تیم در پیش گرفته است اصلا راضی نیستند و از نحوه برخورد بایرن با اختلاف بین هانسی فلیک و حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی این تیم، که منجر به تصمیم بر جدایی فلیک شد، بسیار ناامید و ناراحت شده اند.

بیلد گزارش کرده است که این دو ستاره باتجربه از اینکه اختلافات تا آنجا پیش رفته که فلیک تصمیم به فسخ قرارداد خود گرفته است اصلا راضی نیستند و مایلند تا در آینده هم به کار خود در کنار سرمربی محبوب شان ادامه دهند. در اختلافات بین فلیک و صالح حمیدزیچ، بازیکنان بایرن همگی طرف سرمربی خود بودند.

 

 

در این میان تنها مایه تسلای نویر و مولر این است که اگر طبق گمانه‌زنی ها فلیک جانشین یوآخیم لوو در تیم ملی آلمان شود، این دو بازیکن همچنان می توانند به همکاری با سرمربی محبوب آلمانی ادامه دهند.

نویر کاپیتان تیم ملی آلمان است و همچنان می تواند تا دو یا سه سال دیگر در خدمت تیم ملی باشد و انتظار می رود که مولر نیز در تابستان و در رقابت های یورو به تیم ملی آلمان بازگردد.

یوشوا کیمیچ، دیگر ستاره بایرن مونیخ، نیز شب گذشته و پس از پیروزی 2-0 برابر لورکوزن که بایرن را به سه امتیازی قهرمانی در بوندسلیگا رساند، درباره آینده سرمربی خود صحبت کرده است.

 

 

کیمیچ که از جمله بازیکنانی بود که با هدایت فلیک توانست سطح بازی خود را بالاتر ببرد و پیشرفت کند، در پاسخ به سوالی درباره جدایی قریب الوقوع سرمربی گفت: "با وجود اینکه ما بسیار موفقیت آمیز بازی کرده ایم، همیشه بحث های بی موردی وجود داشته است. امیدوارم اگر این اتفاق بیافتد و شانسی وجود داشته باشد فلیک هدایت تیم ملی آلمان را بر عهده بگیرد."

یوآخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، اعلام کرده است که پس از مسابقات یورو از سمت خود کناره گیری خواهد کرد و تمایل فلیک به جانشینی او بر کسی پوشیده نیست و فدراسیون فوتبال آلمان نیز مشتاق همکاری با این سرمربی موفق است.

مطمئنا روی نیمکت تیم ملی آلمان و با همکاری با فدراسیون فوتبال این کشور، فلیک بیش از گذشته می تواند در تصمیم گیری ها نقش داشته باشد و تیم را بر اساس تصمیمات شخصی اش اداره کند؛ مشکلی که مقدمات جدایی او از بایرن مونیخ را فراهم کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.