کد خبر: 1750577/34 زمان: 11:20   1400/02/01 بازدید: 9,044

ماموریت مهم علیپور؛ گل زنی برای فرار از سقوط 

امشب و در هفته بیست و هشتم لیگ برتر پرتغال ماریتیمو با امیر عابدزاده و علی علیپور میزبان تیم ریوآوه خواهد بود. تیم فصل گذشته مهدی طارمی. 

به گزارش "ورزش سه"، شرایط پیش از این بازی اصلا برای تیم ماریتیمو خوب پیش نرفته است. فارنسه یکی از رقبای ماریتیمو در خانه تیم فریرا دو بر صفر به برتری رسید. همین نتیجه موجب شد تا فارنسه 25 امتیازی شود و جای ماریتیمو را در رده شانزدهم جدول بگیرد و هم اکنون ماریتیمو با حضور در رده هفدهم جدول یکی از گزینه های سقوط بشمار می رود. در لیگ برتر پرتغال تیم های هجدهم و هفدهم مستقیم به دسته پایین تر سقوط می کنند و تیم شانزدهم هم در مرحله پلی آف حاضر می شود. البته این فرصت در 7 بازی باقی مانده به خصوص بازی امشب برای ماریتیمو مهیا است تا با نتیجه گیری خوب در برابر حریفان وضعیت خود را در جدول رده بندی تغییر دهد. 

 

علی علیپور که در هفته بیست و ششم لیگ برتر پرتغال و در برابر فارنسه اولین گل فصل خود را به ثمر رساند امیدوار است اینبار در برابر ریوآوه برای تیمش گل سه امتیازی به ثمر برساند. تماشاگران تیم ماریتیمو در فضای مجازی به او روحیه داده اند و از او خواسته اند در هفته های باقی مانده با گل هایی که می زند تیمش را در جدول رده بندی لیگ برتر پرتغال نگه دارد. او هم چنین در مصاحبه ای که با سایت باشگاه داشته به این نکته اشاره کرده باور سقوط تیم به دسته پایین تر اصلا غیر قابل تصور است و او و همه هم تیمی هایش به ماندن در جدول بازی ها امیدوار هستند و آنرا باور دارند. 

 

جالب اینکه ریوآوه حریف امشب تیم ماریتیمو صلابت فصل گذشته را ندارد. با جدایی مهدی طارمی از این تیم ریوآوه به یک تیم معمولی تبدیل شده است. در حالی که ریوآوه فصل گذشته را با عنوان پنجمی به پایان برد هم اکنون تیم سیزدهم جدول به حساب می آید. با 29 امتیاز از 27 بازی. در صورتی که ماریتیمو برنده بازی امشب با ریوآوه شود 27 امتیازی خواهد شد و دست کم از فارنسه جلو خواهد زد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.