کد خبر: 1750621/4 زمان: 15:10   1400/02/01 بازدید: 7,245

ادامه بدشانسی برای نعمتی در آسیا؛ قفلی که باز نشد

سیامک نعمتی بعد از ناکامی در گلزنی در سالروز تولدش برابر گوا نیز تلاش زیادی داشت تا بار دیگر نامش به عنوان گلساز مطرح شود که با بدشانسی همراه شد.

به گزارش "ورزش سه"، مدافع راست پرسپولیس در این تورنمت که در دیدار مقابل الریان قطر موفق به گلسازی برای سرخپوشان شد، به دنبال این بود تا با گلزنی سالروز تولدش را خاطره ساز‌تر کند که کمک داور و عیسی آل کثیر در موقعیت آفساید مانع از این اتفاق شدند.

 

نعمتی که با تمایل تهاجمی خود در سمت راست دفاعی بارها در جدال با گوا هند نیز در موقعیت گلسازی و ایجاد فرصت برای هم‌‎تیمی‌هایش در همکاری با احسان پهلوان قرار داشت، روی یک صحنه نیز پاس مناسبی برای آل کثیر شکل داد که بار دیگر این مهاجم در موقعیت آفساید آن را به تور دروازه چسباند تا داور از پذیرش آن خودداری کند و بدشانسی نعمتی با هدف گلسازی برای آل کثیر ناکام بماند.

 

نعمتی که در فصل گذشته لیگ قهرمانان نیز در پست دفاع راست برای سرخپوشان به میدان رفته، در این فصل نیز توانسته زوج هماهنگی با احسان پهلوان شکل دهد تا همانند سمت مخالف و زوج امیری و ترابی این تیم در موقعیت فوق العاده ای برای ایجاد فرصت سازی و خطر روی دروازه رقبا قرار داشته باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.