کد خبر: 1750893/56 زمان: 20:07   1400/02/02 بازدید: 3,272

بازیکن النصر: چاره ای جز پیروزی بر فولاد نداریم

عبدالرحمن الدوساری گفت که به دلیل اختلاف کم امتیازات، آنها چاره ای جز پیروزی مقابل فولاد ندارند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم های فولاد و النصر فردا شب و از ساعت 22:30 در استادیوم مارسول پارک شهر ریاض به مصاف هم می روند. با توجه به جایگاه و امتیازات تیم ها، دیدار فردا از اهمیت بالایی برخوردار است و بازیکن النصر نیز با تأیید این موضوع اعلام کرد که آنها به دنبال کسب 3 امتیاز بازی هستند.


عبدالرحمن الدوساری بازیکن النصر در نشست خبری پیش از بازی فردا گفت: تیم خوب آماده شده است و ما فقط با شعار پیروزی وارد میدان خواهیم شد. این از آن مسابقات است که مساوی به درد کسی نمی خورد و با توجه به اختلاف کم امتیازی میان تیم ها، چاره ای جز پیروزی در برابر فولاد نداریم.

 


وی ادامه داد: فضای محل اردوی تیم زیباست، اما بعد از ظهور برخی از موارد ویروس کرونا، ، ما کاملا خود را در اتاق هایمان حبس کرده ایم و نمی خواهیم بازیکنان بیشتری را در این مسابقات از دست بدهیم  و اکنون برای امنیت همه، اقدامات احتیاطی و پروتکل های بهداشتی را به طور کامل اجرا می کنیم.


او در پایان گفت: در مورد مسابقاتی که به صورت فشرده و رالی وار برگزار می شود، درست است که آنها طاقت فرسا هستند، اما ما به عنوان بازیکن شرایط را می دانیم و می توانیم خودمان را به خوبی بازیابی کنیم و برای ما مشکلی نخواهد بود. ما می دانیم که چگونه از پس آن بربیاییم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.