کد خبر: 1750970/1 زمان: 00:31   1400/02/03 بازدید: 5,263

آرزومندی: نتوانستیم اختلاف را جبران کنیم

سرمربی تیم بسکتبال مهرام گفت، تیمش تا دو دقیقه آخر دیدار مقابل شهرداری گرگان تلاش کرده، اما نتوانسته است اختلاف امتیاز را جبران کند.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم، علی آرزومندی سرمربی مهرام در مورد شکست تیمش برابر شهرداری گرگان در دیدار سوم سری فینال لیگ برتر بسکتبال، اظهار داشت: شهرداری بازی را خوب شروع و از ما بهتر بازی کرد. در تمام طول کوارترهای اول و دوم جنگیدیم که به بازی برگردیم، ولی متأسفانه روی اقدام‌های آخر شانس و دقت نداشتیم.

 

سرمربی تیم بسکتبال مهرام ادامه داد: در کوارتر سوم اختلاف 25 امتیازی را برگردانیم و با تلاش بچه‌ها به فاصله هفت امتیازی حریف هم رسیدیم. حملاتی هم داشتیم، ولی در یک مقطع خیلی حساس، دو شوت بد خوردیم و اختلاف برگشت. تا دو دقیقه آخر تلاش کردیم اما نتوانستیم اختلاف را جبران کنیم.

 

آرزومندی ادامه داد: صمد نیکخواه در این بازی تمام تلاش خود را کرد، ولی برخی اقدام‌های او گل نشد. امروز تیم ما در پرتاب‌ها چندان موفق نبود. ما همه کارهای مربوط به حمله را انجام می‌دادیم ولی توپ، گل نمی‌شد. صمد با چهار خطا در این دیدار بازی کرد. ما این ریسک را انجام دادیم، چون چیزی برای از دست دادن نداشتیم. باید این کار را انجام می‌دادیم.

 

وی در مورد بازی بعدی تصریح کرد: هر بازی‌‌، حکم جداگانه‌ای دارد. شهرداری 2 بر یک از ما پیش افتاده و باید سعی کنیم شرایطی ایجاد کنیم که به پیروزی برسیم. حتماً تغییراتی در بازی خود می‌دهیم.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.