کد خبر: 1750971/55 زمان: 00:32   1400/02/03 بازدید: 9,818

برای بقا در تاپ فور لیگ برتر؛

قلعه‌نویی می‌خواهد این دروازه بسته بماند (عکس)

پیروزی در مصاف حساس مقابل صنعت نفت آبادان می‌تواند شاگردان امیر قلعه‌نویی را در فاصله دو امتیازی با استقلال رده سومی قرار دهد.

به گزارش "ورزش سه" در ادامه دیدارهای هفته بیست و یکم فردا در سیرجان، سرمه‌ای‌پوشان گل‌گهر به مصاف صنعت نفت آبادان می‌روند؛ دیداری که پیروزی در آن می‌تواند گل‌گهر را به 32مین امتیاز برساند و جایگاه شاگردان قلعه‌نویی در رده چهارم جدول را حفظ کند. آن‌ها یک دیدار معوقه در مقابل فولاد هم دارند که می‌تواند بسیار برای بقا شاگردان ژنرال در جمع مربع مدعیان بالانشین جدول حائزاهمیت باشد.

 

 

در بخشی از آخرین جلسه تمرینی گل‌گهری‌ها پیش از مصاف فردا (جمعه)، قلعه‌نویی به سراغ علیرضا حقیقی و مهرداد بشاگردی دو دروازه‌بان آماده تیمش رفت که مشغول آماده‌سازی زیرنظر حسین ترابپور مربی دروازه‌بان‌های گل‌گهر بودند؛ بدون‌شک کلین‌شیت در جدال مقابل صنعت نفت می‌تواند برگ برنده شاگردان ژنرال باشد.

 

 

 

او در این گپ و گفت با دروازه‌بان‌های تیمش نکاتی را به آن‌ها گوشزد کرد؛ در لیگ بیستم 14 بازی فرصت به حقیقی رسیده تا از دروازه تیمش حراست کند و 5 بار هم بشاگردی دروازه‌بان فیکس گل‌گهر بوده است که حضور آن‌ها پنج کلین‌شیت از حقیقی و 2 کلین‌شیت از بشاگردی بوده و حالا در مصاف هفته بیست و یکم گل‌گهری‌ها به دنبال هشتمین کلین‌شیت فصل خود هستند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.