کد خبر: 1751796/52 زمان: 19:26   1400/02/06 بازدید: 14,241

رسمی؛ تمدید قرارداد مدافع منچستر‌یونایتد تا ۲۰۲۴

اریک بایی، مدافع ساحل عاجی منچستریونایتد، قرارداد خود را با این باشگاه تا سال 2024 تمدید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مدافع میانی و ساحل عاجی منچستر یونایتد در این فصل اکثرا نیمکت نشین بوده و برای حضور در ترکیب اصلی شیاطین سرخ تلاش کرده است‌‌. همچنین تنها یک سال از قرارداد او با یونایتد باقی مانده بود اما لحظاتی پیش مشخص شد که این بازیکن قرارداد خود را تا سال 2024 با شیاطین سرخ تمدید کرده است.

 

 

 

 

اریک بایی بعد از تمدید قرارداد با منچستریونایتد به سایت رسمی این باشگاه گفت: " من بسیار خوشحال هستم. من این باشگاه و به طور کلی بازی در منچستریونایتد را دوست دارم. من خوشحال هستم و خانواده ام نیز چنین احساسی را دارند. همه چیز خوب است.

 

اکنون دوران مصدومیت را پشت سر گذاشتم و از نظر بدنی کاملاً آماده هستم. قرارداد جدید مانند یک چالش تازه است و من برای این کار آماده ام. رویای من حضور در این جا بوده و اکنون فصل پنجم حضور در منچستریونایتد را پشت سر می‌گذارم و امیدوارم سالها در اینجا بمانم. ما در وضعیت خوبی قرار داریم. هنوز در لیگ اروپا هستیم و در لیگ برتر انگلیس نیز رتبه دوم را به خود اختصاص داده ایم. امیدوارم که لیگ اروپا را فتح کنیم و در لیگ برتر نیز کار را به خوبی به پایان برسانیم."

 

 

 

 

همچنین اوله گنار سولسشر نیز در واکنش به تمدید قرارداد اریک بایی گفت: "من خوشحالم که اریک این قرارداد جدید را امضا کرده است. او هنوز هم در حال یادگیری و پیشرفت است. اریک از زمان سرمربیگری من در اینجا قدرت خود را بهبود بخشیده و سرعت بالایی دارد. او یکی از اعضای محبوب تیم است و ما مشتاقانه منتظر ادامه کار با وی هستیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.