کد خبر : 1752097 | 08 اردیبهشت 1400 ساعت 03:52 | 73K بازدید | 18 دیدگاه

مهار السومه با پرش های بلند سامورایی(عکس)

مدافع وسط استقلال عملکرد خوبی مقابل الاهلی عربستان به نمایش گذاشت.

مهار السومه با پرش های بلند سامورایی(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اتفاقات جالب در ترکیب استقلال در طول 5 مسابقه ابتدایی لیگ قهرمانان آسیا حضور ثابت سیاوش یزدانی در همه بازی ها بوده است. مدافع وسط استقلال که در زمان سرمربیگری محمود فکری زیاد به بازی گرفته نمی شد، با حضور فرهاد مجیدی به مرد اول خط دفاعی تبدیل شده و مقابل الاهلی عربستان نیز نمایش کم نقصی را ارائه کرد.


یزدانی در طول 90 دقیقه حضور در خط دفاع استقلال مقابل نماینده عربستان توانست جواب اعتماد کادرفنی را بدهد. این مدافع بلند قامت که به نوعی مامور مهار عمر السومه مهاجم خطرناک الاهلی هم بود به خوبی از پس نقش خود برآمد.


او بارها و بارها مهاجم سوری و گلزن الاهلی را ناکام گذاشت. یزدانی روی ارسال های بلند الاهلی به خوبی با ضربات سر خود توپ را دفع کرد و روی زمین نیز قطع توپ های زیادی داشت تا یکی از کم نقص ترین بازی های خود را به نمایش بگذارد.

 

1595821


این در شرایطی بود که السومه انگیزه زیادی داشت تا تعداد گل های زده اش در این دوره از لیگ قهرمانان را مقابل استقلال بالا ببرد اما یزدانی با کمک سایر همبازیانش چنین اجازه ای را به این بازیکن ندادند.


بی تردید با عملکرد خوبی که یزدانی از خودش مقابل الاهلی عربستان ارائه کرد، شاهد حضور او مقابل الشرطه نیز در ترکیب ثابت استقلال خواهیم بود. استقلالی که در بازی رفت مقابل الدحیل در فاز دفاعی لغزیده بود، حالا امروز برای اولین بار در طول مسابقاتش گلی دریافت نکرد که در این بین نمی شود از نقش سیاوش یزدانی به سادگی عبور کرد.

 

1595820

دیدگاهها