کد خبر: 1752557/56 زمان: 12:00   1400/02/10 بازدید: 40,212

تحقیر مرد سال آسیا توسط رسانه رسمی النصر

صفحه رسمی النصر در توئیتر با انتشار تصاویری از جا ماندن حسن عبدالکریم، اینگونه به درگیری او با عبدالرزاق حمدالله پاسخ داد.

به گزارش "ورزش سه"، النصر در دیداری جنجالی از دور پایانی مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا موفق شد السد قطر را مغلوب کند و به عنوان صدرنشین گروه چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا راهی مرحله یک هشتم نهایی این بازی ها شود.


در ثانیه های پایانی این دیدار، درگیری شدیدی میان عبدالکریم حسن و بازیکنان النصر پیش آمد. در ششمین دقیقه از وقت های تلف شده در حالیکه طفیلیه داور بازی خطای پتروس برزیلی را اعلام کرده بود، عبدالکریم حسن با تکلی شدید موجب سرنگونی پتروس شد که این اتفاق با دخالت عبدالرزاق حمدالله و سایر بازیکنان النصر همراه شد که حسن با فشار دادن گلوی حمدالله باعث افزایش تنش در این بازی شد.

 

 


پس از اتمام مسابقه، صفحه رسمی النصر در توئیتر با انتشار تصاویری از سرنگونی عبدالکریم حسن در دو بازی السد مقابل النصر در این رقابت ها، جواب حرکات زشت و درگیری مرد سال آسیا در سال 2018 را دارد.


این تصاویر، عبدالکریم حسن را نشان می دهد که در تقابل با پتروس برزیلی و نورالدین امراباط سرنگون شده و بازیکنان النصر با دریبل مدافع تیم ملی قطر، او را از سد راه برداشته اند.

 

 


در بازی شب گذشته دو تیم، اشتباهات بزرگ تیم داوری باعث جنجالی شدن این بازی شد و ژاوی و السدی ها به شدت نسبت به عملکرد تیم داوری معترض بودند. رسانه های قطری نیز داور را عامل حذف السد از این رقابت ها معرفی کردند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.