کد خبر: 1752565/1 زمان: 12:40   1400/02/10 بازدید: 11,643

"چرا باید تکل بزنم اصلا؟"

اعتراف پوگبا: بلد نیستم چطور تکل بزنم

پل پوگبا در دقیقه 13 بازی شب گذشته منچستریونایتد برابر رم، روی پای مهاجم حریف تکل رفت و یک ضربه پنالتی به رمی ها هدیه داد. ستاره یونایتد حالا اعتراف کرده که تکل زدن بلد نیست!

به گزارش "ورزش سه"، پل پوگبا اعتراف کرده است که باید روی تکل زدن بیشتر تمرین کند و تایید کرده که نمی داند چطور باید تکل بزند. شب گذشته و در دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا، منچستریونایتد در اولدترافورد میزبان رم بود و پس از اینکه شیاطین سرخ در دقیقه پنج بازی با گل برونو فرناندز از حریف پیش افتادند، خطای پوگبا یک ضربه پنالتی را تقدیم رمی ها کرد.

پوگبا که برای متوقف کردن کارسدورپ تکل زده بود، با دست مانع ارسال بازیکن حریف شد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد؛ تصمیمی که توسط VAR  نیز تایید شد. پلگرینی پشت ضربه قرار گرفت و با یک شوت محکم به گوشه بالایی دروازه، کار را به تساوی کشید.

 

 

 

 

هر چند در ادامه این بازی پرگل شیاطین سرخ توانستند باخت 2-1 در نیمه اول را به یک پیروزی 6-2 تبدیل کنند و سهم هافبک فرانسوی یونایتد نیز در این میان زدن یکی از گل ها بود.

پوگبا پس از بازی درباره خطای پنالتی خود گفت: "فقط نباید تکل بزنم. من بلد نیستم که چطور باید تکل بزنم... چرا باید تکل بزنم اصلا؟ این مشکل من است! من سعی می کنم تکل بزنم و مثل یکی از بازیکنان انگلیسی باشم. نیاز دارم تا بیشتر تمرین کنم. باید تمرین کنم تا بدون استفاده از بازوهایم تکل بروم.

 

 

این بدشانسی بود. من این فصل رد زمینه پنالتی دادن زیاد بدشانسی آورده ام. در نیمه اول ما دو اشتباه داشتیم و دو گل دریافت کردیم. پس از دریافت گل دوم کمی دستپاچه شده بودیم.

رد بین دونیمه گفتیم که بیایید کار درست را انجام دهیم، بیایید کارهای صحیح و ساده را انجام دهیم. سرمربی صحبت کرد. ما همه انگیزه پیدا کردیم که برویم و تا جایی که ممکن است گل بزنیم.

نتیجه به دست آمده مثبت است اما هنوز کار تمام نشده است. باید متمرکز باقی بمانیم و در برگشت نیز با همین قوای ذهنی و روحی بازی خوبی ارائه دهیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.