کد خبر : 1752863 | 11 اردیبهشت 1400 ساعت 21:47 | 30.7K بازدید | 2 دیدگاه

مظاهری در سوفا اسکور بهترین بازیکن زمین شد

رشید مظاهری پس از پایان بازی با الشرطه، از سوی سوفا اسکور و وب سایت 365 Scores عنوان بهترین بازیکن دیدار را به خود اختصاص داد.

مظاهری در سوفا اسکور بهترین بازیکن زمین شد

به گزارش "ورزش سه"، استقلال شب گذشته موفق شد در دیداری که می توانست گل های بیشتری را نیز به ثمر برساند، با تک گل دیاباته از سد الشرطه عبور کند و با ایستادن در صدر جدول رده بندی گروه سوم، به عنوان تیم اول راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.


در پایان این دیدار، رشید مظاهری از سوی دو وب سایت سوفا اسکور و 365 Scores بیشترین نمره را در بین بازیکنان حاضر در زمین به خود اختصاص داد و بهترین بازیکن میدان انتخاب شد. هر چند در این مسابقه شانس های گلزنی استقلال بیشتر از حریف بود و حتی یک ضربه پنالتی را نیز دیاباته از دست داد، ولی الشرطه در چند صحنه به روی دروازه آبی پوشان خطرناک ظاهر شد که مظاهری با درخشش در برابر این فرصت ها، مانع از گلزنی حریف شد.


مظاهری در این مسابقه 4 سیو مهم و بزرگ داشت که 2 مورد از این مهارهای رشید، حاصل شوت های درون محوطه جریمه بود و این ارزش کار سنگربان استقلال در حفظ این پیروزی ارزشمند را نشان می دهد.

 


مظاهری از سوی وب سایت  365 Scores موفق شد تا نمره 8.1 را کسب کند که بالاترین نمره در میان بازیکنان حاضر در زمین بود. او البته از طرف سایت سوفا اسکور نمره 7.8 را بدست آورد که باز هم بیشترین نمره در بین بازیکنان دیدار دیشب است.


مظاهری که در این رقابت ها 8 گل دریافت کرد، تقریبا روی هیچکدام از این گلها مقصر اصلی نبود ولی در عوض با 3 کلین شیت مقابل الاهلی و الشرطه، نقش مهمی در موفقیت استقلال و راهیابی این تیم به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا داشت.

 


پس از مظاهری، مهدی پور با عملکرد بسیار خوبی که داشت، دومین بازیکن خوب تیمش بود و عارف غلامی نیز نمره بالایی از سوی این دو وب سایت کسب کرد و در ترکیب منتخب هفته ششم نیز قرار گرفت.

دیدگاهها