کد خبر: 1753105/34 زمان: 08:31   1400/02/13 بازدید: 29,290

درآمد جالب تیم سابق آزمون از قهرمانی زنیت 

شب گذشته و در هفته بیست و هشتم لیگ برتر روسیه زنیت با نتیجه 6 بر یک از سد لوکوموتیو مسکو گذشت و 61 امتیازی شد و در فاصله  دو هفته مانده به پایان بازی ها قهرمانی اش را حتمی کرد. 

به گزارش "ورزش سه"، در پی قهرمانی تیم زنیت در این فصل از بازی ها روبین کازان تیم سابق سردار آزمون صاحب درآمد یک میلیون دلاری شد. باشگاه روبین که سردار آزمون را با ملبغ 12 میلیون دلار به زنیت فروخت بابت هر قهرمانی تیم زنیت در لیگ برتر روسیه مبلغ یک میلیون دلار از همتای روسی خود دریافت خواهد کرد. 

 

سردار آزمون در بازی شب گذشته زنیت در برابر لوکوموتیو مسکو زننده 3 گل از 6 گل تیمش بود. او به خاطر این عملکرد نمره عالی 9 را از رسانه های روسی دریافت کرد. با این سه گل سردار آزمون شمار گل های خود را در لیگ برتر روسیه به عدد 19 رساند. جدی ترین تعقیب کننده او در مسیر کسب عنوان آقای گلی همبازی اش آرتم است که تا به این جای کار 16 گل زده؛ هم چنین لارسون از تیم اسپارتاک مسکو 13 گل زده و نفر سوم جدول گلزنان لیگ برتر روسیه به حساب می آید. به نظر می رسد همانند قهرمانی زنیت باید کسب عنوان آقای گلی از سوی سردار آزمون در این فصل از بازی ها را قطعی بدانیم. 

 

گفتنی است سردار آزمون یک فصل دیگر با زنیت قرارداد دارد؛ در صورتی که قرار به انتقال این بازیکن به یک تیم اروپایی از سوی باشگاه روسی باشد این اتفاق در تعطیلات تابستانی محتمل خواهد بود.در غیر اینصورت قرارداد جدید بین باشگاه روسی و مهاجم تیم ملی فوتبال ایران منعقد خواهد شد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.