کد خبر: 1753131/1 زمان: 10:47   1400/02/13 بازدید: 49,572

جنجال در دیدار موناکو-لیون؛

بزن بزن و جشنواره کارت قرمزها در موناکو (عکس)

پس از گل برتری دقیقه 89 لیون در زمین موناکو، اوضاع بین دو تیم لیگ یک فرانسه متشنج شد و در نهایت داور پنج بازیکن را با کارت قرمز از زمین بازی اخراج کرد.

به گزارش "ورزش سه"، موناکو و لیون در دیدار شب گذشته خود شاهد اخراج پنج بازیکن بودند که در این میان سهم موناکو سه بازیکن و لیون دو بازیکن بود. به رغم 10 نفره شدن لیون در دقیقه 70، بازی تا دقیقه 89 با تساوی 2-2 در جریان بود و همه چیز از جایی شروع شد که در آخرین دقایق بازی لیون به گل سوم رسید.

پس از یک درگیری و زد و خورد عظیم و تمام نشدنی بین بازیکنان و کادر دو تیم در وسط زمین، ماتیا دی شیلیو و مارسلو از لیون و پیترو پلگری و ویلم گوبلز از موناکو در دقیقه 96 بازی کارت قرمز دریافت کردند. مکسس کاکره هم بیست دقیقه مانده به سوت پایان بازی از زمین اخراج شده بود.

 

 

تصاویر پس از بازی صحنه هایی باورنکردنی از دعوای شدید را بین اعضای دو تیم قدرتمند فرانسوی پس از یک بازی دیدنی را پیش چشم هواداران به نمایش گذاشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نتیجه بازی امیدهای لیون برای رسیدن به رده چمپیونزلیگی را احیا کرد، در حالی که تقریبا به امیدهای موناکو برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ فرانسه پایان بخشید. این رایان چرکی، بازیکن تعویضی لیون بود، که تنها یک دقیقه پس از ورود به زمین با گل دقیقه 89 خود سرنوشت دو تیم بزرگ فرانسوی را دراین مسابقه و در جدول لیگ رقم زد و لیون را به پیروزی 3-2 رساند.

چرکی 17 ساله در آخرین لحظات بازی توانست دروازه موناکو را باز کند تا گل دیرهنگام او در کنار گل های ممفیس دیپای و مارسلو، لیون را در چهار بازی مانده به پایان فصل با 70 امتیاز در رده چهارم جدول قرار دهد.

موناکو که نخستین گل بازی را د ردقیقه 25 روی ضربه کوین ولند به دست آودره بود، در دقیقه 86 بازی صاحب یک ضربه پنالتی شد تا با گلزنی ویسم بن یدر به گل تساوی برسد و امیدوار به تک امتیاز بازی باشد، اما گلزنی لیون در آخرین لحظات بازی این امید را نقش بر آب کرد.

 

 

اخبار فوتبال فرانسه را در توییتر خود نوشت: "درگیری شدید پس از سوت پایان بین هر دو گروه بازیکنان!

به نظر می رسد پیترو پلگری، تیاگو مندس و ویسم بن یدر در دل درگیری قرار دارند. سینالی دیومنده، یکی از جوان‌ترین ها در زمین، از قضا یکی از بالغینی بود که سعی در آرام کردن اوضاع و حل مشکلات داشت. "

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.