کد خبر: 1753191/39 زمان: 16:30   1400/02/13 بازدید: 25,916

هیات مدیره استقلال از جدایی کمالوند بی‌اطلاع بود!

با اعلام حجت نظری اعضای هیات مدیره استقلال از جدایی فراز کمالوند بی اطلاع بوده اند.

به گزارش "ورزش سه"، جدایی فراز کمالوند از جمع کادرفنی استقلال و پیوستن او به سایپا طی دو روز گذشته حواشی زیادی را ایجاد کرده است. در این خصوص بسیاری از هواداران استقلال مواضع تندی علیه مدیریت باشگاه گرفتند و احمد مددی مدیرعامل را خطاب قرار دادند. حالا نیز مشخص شده که مددی برای صدور رضایتنامه کمالوند برای جدایی با هیات مدیره مشورتی انجام نداده است.


همین موضوع باعث ناراحتی اعضای هیات مدیره استقلال از مددی نیز شده است. حجت نظری، سخنگوی باشگاه استقلال در این خصوص گفت: «واقعیت این است که اعضای هیات مدیره از این انتقال اطلاع نداشته و ما هم شوکه شدیم. در بازگشت تیم استقلال به ایران جریان و شایعاتی مربوط به جدایی کمالوند رخ داد و در همان زمان مهدی عبدیان از وی پرسید که آیا صحبتی با باشگاه سایپا داشته که پاسخ کمالوند چندان شفاف نبود.همین موضوع سبب شد عبدیان چنین بحثی را تعبیر به صحت نداشتن کند.»
سخنگوی استقلال در این بحث ادامه داد: « واقعا از هیات مدیره از این انتقال بی اطلاع بودند و انتظار هم نداشتند که کمالوند به سایپا برود. انتظار داشتیم همان گونه که از هر لحاظ با مددی در تعامل بودیم، این موضوع را هم به ما اطلاع می‌داد، اما به هر حال کمالوند موقعیت سرمربیگری سایپا را به دست آورده بود و می‌خواست در آنجا فعالیت کند.»


این در شرایطی است که انتقال کمالوند به سایپا کاملا قانونی صورت گرفته و باشگاه استقلال با توجه به رضایت احمد مددی مدیرعامل خود نمی تواند ادعایی در این خصوص داشته باشد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.