کد خبر: 1753217/55 زمان: 17:58   1400/02/13 بازدید: 4,218

هتل و پرواز چارتر رایگان برای تیم ملی؛

اردوی کیش تحت هر شرایطی برپا می شود

سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال از برگزاری قطعی اردوی کیش خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ایران بر اساس تصمیم کادر فنی پیش از سفر به منامه برای برگزاری 4 دیدار حساس مقدماتی جام جهانی 2022، اردویی یک هفته ای را در جزیره کیش برگزار خواهد کرد. حسین شریفی، سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال توضیحات تکمیلی را در مورد شرایط برگزاری این اردو و احتمال لغو آن در صورت تغییر میزبان بحرین ارائه کرد:

 

قائل به وظیفه هستیم نه نتیجه

 

روز 27 اردیبهشت موضوع میزبانی مشخص خواهد شد. در جلسه امروز در این خصوص صحبت نشد ولی چیزی که مشخص است کار کردن تیم حقوقی کشور به بهترین نحو ممکن برای دفاع از حقوق فوتبال ایران است. ما قائل به وظیفه هستیم نه نتیجه. وظیفه ما دفاع از فوتبال کشور است.

 

هتل و پرواز چارتر رایگان

 

تیم ملی با پرواز چارتر تهران را به مقصد کیش ترک می کند و در یکی از هتل های مجلل این جزیره مستقر خواهد شد. هزینه ای بابت هیچ کدام از این موارد پرداخت نخواهد شد و این ها همگی در راستای طرح مشارکتی که دوستان ما توانستند در فدراسیون به نتیجه رساندند انجام می شود. تیم ملی حدود 7 روز در کیش خواهد بود. 

 

اردویمان در کیش جای خود خواهد بود

 

طبق آخرین صحبتی که شنیدم 4 تا 6 جلسه تمرینی در آنجا برگزار خواهیم کرد. بعد از این اتفاق تیم از کیش باز به شکل چارتری عازم منامه خواهد شد البته اگر بازی ها در بحرین باشد. ولی در مورد این ماجرا ما همچنان اصرارمان این است که میزبانی را بگیریم. اگر که اتفاق دیگری رخ بدهد به تهران بر می گردیم ولی این که اردویمان در کیش جای خود خواهد بود یا خیر، یک چیز قطعی است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.