کد خبر: 1753287/1 زمان: 09:01   1400/02/14 بازدید: 19,408

تماس اک با کرونکه؛

آنری: اک می‌خواهد DNA آرسنال را بازگرداند

تیری آنری، اسطوره توپچی ها، می گوید که دنیل اک، میلیاردر سوئدی، با مالکان آرسنال در رابطه با خرید این باشگاه تماس گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، تیری آنری تایید کرده است که دنیل اک با استن کرونکه، مالک آرسنال، تماس گرفته است تا در مورد خرید این باشگاه مذاکره کند.

میلیاردر سوئدی مالک اسپاتیفای، پس از اینکه هواداران بعد از پروژه شکست خورده سوپرلیگ علیه مالکیت فعلی این باشگاه دست به اعتراضات گسترده زدند، به خرید آرسنال علاقه نشان داد.

اک همچنین حمایت تیری انری، دنیس برکمپ و پاتریک ویرا، سه اسطوره این باشگاه، را نیز دارد و می گوید که از سرمایه کافی برای خرید آرسنال برخوردار است.

 

 

آنری می گوید که برای اک متقاعد کردن کرونکه به فروش آرسنال آسان نخواهد بود اما میلیاردر سوئدی نیز مصمم به خرید این باشگاه است.

آنری گفت: "این درست است، دنیل هوادار آرسنال است. او این را برای جلب نظر عمومی و تبلیغات نمی گوید. او خیلی وقت است که طرفدار آرسنال است.

او قبلاً تماس خود را با کرونکه آغاز کرده و گفته که بودجه لازم را جمع آوری کرده است تا مطمئن شود که می تواند یک پیشنهاد خوب برای خرید باشگاه ارائه دهد.

آنها باید گوش شنوا داشته باشند. بسیاری از مردم فریاد زدند که می خواهند مالکان فعلی از باشگاه بروند. ما در تلاشیم تا راه حلی پیشنهاد کنیم که شامل هواداران و پس گرفتن DNA باشگاه بشود.

 

 

باید این موضوع به بحث گذاشته شود، اما اک با آنها تماس گرفته است. فکر می کنم که این موضوع، اگر اتفاق بیافتد، بسیار طول خواهد کشید و اصلا اسان نخواهد بود. چیزی که می خواهم روی آن تاکید کنم این است که دنیل دست برنخواهد داشت، او منتظر می ماند تا ببیند آنها می خواهند باشگاه را بفروشند.

این مسئله زمان زیادی خواهد برد، ما این را می دانیم، اما پیش از هر چیز می خواهیم مطمئن شویم که، اگر مالکان فعلی گوش شنوایی داشته باشند، می توانیم مسئولیت باشگاه را بر عهده بگیریم."

آنری پیش از این در مورد چشم انداز تصدی اک با هواداران آرسنال صحبت کرده و متقاعد شده است که او می تواند باشگاه را دوباره به مسیر درست هدایت کند.

 

 

آنری افزود: "او با ما تماس گرفت و ما به حرف های او گوش دادیم. وقتی متوجه شدیم که او بیش از هر چیز می خواهد که هواداران را در اداره باشگاه دخیل کند، با مجمع هواداری دیدار کردیم و به آنها گفتیم که چه می خواهیم بکنیم.

ما می خواهیم آنها را دوباره دخیل کنیم، بخشی از جلسات باشند و بدانند چه اتفاقاتی دارد می افتد زیرا شما باید DNA آرسنال را دوباره وارد این باشگاه کنید.

اما اک می خواهد DNA آرسنال را دوباره به این باشگاه تزریق کند، هویتی که به نظر من مدت‌هاست از دست رفته است. شما در میان هیئت مدیره آدم های آرسنالی ندارید که بتوانند مسیر درست را نشان دهند."

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.