کد خبر: 1753419/42 زمان: 01:24   1400/02/15 بازدید: 33,490

پپ بالاخره به فینال رسید؛

سیتی 2 - 0 PSG؛ طلسم سیتیزن ها شکست

منچسترسیتی با کسب برتری 0-2 مقابل پاری سن ژرمن راهی فینال لیگ قهرمانان شد.

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی که در بازی رفت با نتیجه 1-2 در پاریس به برتری دست یافته بود، امشب نیز در خانه خود با دبل ریاض محرز موفق به غلبه بر پاری سن ژرمن و صعود به فینال لیگ قهرمانان شد.

 

پاری سن ژرمن بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه هشت و بعد از برخورد توپ به الکساندر زینچنکو صاحب یک ضربه پنالتی هم شد، اما کوئیپرز بعد از بازبینی صحنه تصمیم خود را تغییر داد.

 

 

 

اما در دقیقه 11 منچسترسیتی به گل اول دست یافت. روی شروع فوق العاده ادرسون و پاس به بیرون زینچنکو، ضربه کوین دی بروین به مدافعان پاریس برخورد کرد و در ادامه ریاض محرز از زاویه ای دشوار و با یک ضربه زمینی از سمت راست محوطه موفق به گلزنی شد.

 

در دقیقه 17 و روی ارسال آنخل دی ماریا از سمت چپ بود که پاری سن ژرمن فاصله ای تا زدن گل تساوی نداشت، اما بدشانس بود و ضربه سر مارکینیوش به دیرک افقی دروازه برخورد کرد.

 

دقایقی بعد و روی شروع مجدد اشتباه ادرسون بود که پاری سن ژرمن تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت، اما ضربه فنی دی ماریا با حداقل اختلاف ممکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

در دقیقه 30 و روی همکاری ایلکای گوندوگان و دی بروین این سیتی بود که باز هم صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه ستاره بلژیکی دقیق نبود و از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

در لحظات پایانی نیمه اول ضربه ریاض محرز از زاویه ای دشوار این بار با عکس العمل کیلور ناواس همراه شد و در نهایت نیمه اول با برتری 0-1 سیتی به اتمام رسید.

 

در دقایق ابتدایی نیمه دوم پاری سن ژرمن تلاش زیادی برای زدن گل تساوی داشت و در دو موقعیت ممکن بود این اتفاق رخ دهد، اما ضربات نیمار و آندره هررا در مقابل دروازه به بدن مدافعان سیتی برخورد کرد.

 

 

اما در دقیقه 62 سیتی به گل دوم رسید. روی ضدحمله سریع این تیم، این فیل فودن بود که با یک پاس زمینی و عرضی ریاض محرز را صاحب موقعیت کرد و ستاره الجزایری در موقعیتی تک به تک با ضربه ای دقیق به طاق دروازه باز هم موفق به گلزنی شد.

 

در دقیقه 70 آنخل دی ماریا با حرکتی خشن روی فرناندینیو بیرون از زمین مستقیما با کارت قرمز مواجه شد تا کار پاریس برای بازگشت سخت تر از قبل بشود.

 

دقایقی بعد فیل فودن در سمت چپ محوطه صاحب موقعیت شده و تا آستانه زدن گل سوم پیش رفت، اما ضربه با بد بدشانسی به دیرک دروازه برخورد کرد. در دقیقه 80 باز هم فیل فودن در محوطه می توانست روی دروازه حریف خطرساز ظاهر شود، اما ضربه او در اختیار کیلور ناواس قرار گرفت. در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و سیتی با کسب برتری 0-2 راهی فینال شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.