کد خبر: 1753460/1 زمان: 11:19   1400/02/15 بازدید: 15,833

پس از عقب افتادن در بازی؛

محرز: پاریسی‌ها شروع کردند به لگدپرانی به ما

ریاض محرز، زننده دو گل سیتی برابر PSG، از بازیکنان پاریس به دلیل خطاهای غیرمحتاطانه‌ای که پس از عقب افتادن در بازی انجام دادند، گلایه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی شب گذشته با پیروزی 2-0 برابر پاری سن ژرمن برای نخستین بار در تاریخ این باشگاه به فینال چمپیونزلیگ صعود کرد. ریاض محرز که در پیروزی 2-1 سیتیزن ها در دیدار رفت نیز یک گل زده بود، در این بازی دبل کرد تا نقشی کلیدی در موفقیت شاگردان پپ گواردیولا داشته باشد.

 

 

محرز پس از اتمام مسابقه که در دقایق پایانی به خشونت کشیده شده بود، از بازیکنان حریف انتقاد کرد.

پاری سن ژرمن که در دیدار رفت نیز پس از دریافت کارت قرمز از سوی ادریسا گه‌یه به دلیل برخورد با ایلکای گوندوگان 10 نفره شده بود، در این بازی نیز دی ماریا را در دقیقه 70 با دریافت کارت قرمز از دست داد.

دی ماریا که برای پرتاب اوت رفته بود در کنار زمین در حرکتی باورنکردنی و زشت پای فرناندینیو را به عمد لگد کرد تا با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج شود.

پرسنل کیمپمبه، مدافع PSG، نیز خوش شانس بود که به دلیل تکل خشونت آمیز و بی پروایش روی پای گابریل ژسوس از زمین اخراج نشد.

 

 

محرز پس از مسابقه گفت: "بازی بسیار خوبی بود. ما باز هم خوب شروع نکردیم و فکر نمی کنم در نیمه اول خیلی خوبی عمل کرده باشیم، اما در ادامه موفق به زدن گل اول شدیم. امشب در نیمه اول متوسط ​​بودیم، اما در نیمه دوم توانستیم عملکرد بهتری از خود ارائه دهیم.

 

 

پس از گل نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و یم توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم. بعد آنها کنترل اعصاب خود را از دست دادند و شروع کردند به لگدپرانی به ما. کارت قرمز گرفتند که بازی برای ما آسان تر شد.

در کل فکر می کنم شایسته صعود به فینال بودیم و حتی می توانستیم سه یا چهار بار دروازه پاری سن ژرمن را باز کنیم."

 

 

محرز در دقایق ابتدایی بازی روی یک ارسال بلند از ادرسون، دروازه بان سیتی، صاحب توپ شد و توانست گل اول را برای سیتیزن ها به ثمر برساند. او در این باره گفت: "ما می دانیم که ادرسون قادر است توپ را روی آن یکی دروازه بفرستد. این چیزی است که ما همیشه روی آن کار می کنیم. امروز هم خیلی خوب جواب داد.

 

 

وقتی در نیمه نهایی چمپیونزلیگ بازی می کنید باید محکم و مطمئن باشید. همه باید در دفاع شرکت کنند و این کاری بود که ما کردیم. ما امروز خیلی باثبات و مطمئن بودیم و فرصت های زیادی به آنها ندادیم، به همین دلیل است که ما در فینال هستیم."

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.