کد خبر: 1753556/56 زمان: 19:09   1400/02/15 بازدید: 18,188

لحظه ای که کونته به آسمان پرتاب شد (عکس)

در اولین تمرین اینتر پس از کسب عنوان قهرمانی، جشن کوچکی در کمپ آپیانو جنتیله برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه"، سه روز پیش و در جریان هفته سی و چهارم سری آ، توقف آتالانتا مقابل ساسولو اختلاف این تیم با اینتر را به 13 امتیاز رساند تا شاگردان آنتونیو کونته در فاصله 4 هفته مانده به پایان رقابت های سری آ ایتالیا، قهرمانی خود را در این رقابت ها قطعی کنند.


در حالیکه سه روز پیش اینتر موفق شد پس از 11 سال یکبار دیگر بر بام فوتبال ایتالیا بایستد، اولین تمرین نراتزوری پس از 2 روز تعطیلی امروز در کمپ تمرینی این تیم یعنی آپیانو جنتیله برگزار شد که بازیکنان با پوشیدن لباس های مخصوص قهرمانی، جشن کوچکی برگزار کردند.


در این جلسه تمرینی که استیون ژانگ مالک جوان اینتر نیز در آن حضور داشت، او برای دقایقی با بازیکنان به صحبت پرداخت و از تلاش آنها بابت کسب این عنوان قهرمانی تشکر کرد. پس از صحبت های ژانگ، بازیکنان اینتر نیز دور یک جمع شدند و با پرتاب آنتونیو کونته به آسمان، به نوعی جشن قهرمانی سری آ را در کمپ تمرینی خود برگزار کردند.


اینتر که در طی سالیان گذشته در راه رسیدن به قهرمانی بازمانده بود، سال گذشته و پس از استخدام آنتونیو کونته، با فاصله تنها یک امتیاز بعد از یوونتوس در رده دوم جای گرفت و تا فینال لیگ اروپا نیز پیش رفت که در آنجا مغلوب سویا شد.


اما کونته امسال موفق شد طلسم عدم قهرمانی های اینتر در 11 سال گذشته را بشکند و با پایان دادن به 9 سال قهرمانی های یوونتوس که خودش در زمان مربیگری در بیانکونری آن را آغاز کرده بود، به سلطه بانوی پیر بر فوتبال سرزمین چکمه پایان دهد.


اینتر امسال موفق شد نوزدهمین عنوان قهرمانی خود در سری آ را کسب کند و پس از سالها عنوان مشترک 18 قهرمانی با میلان، از این تیم جدا شده و حالا آنها به دنبال کسب قهرمانی بیستم و درج ستاره دوم بر روی لوگوی تیمشان هستند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.