کد خبر: 1753578/52 زمان: 20:55   1400/02/15 بازدید: 48,035

مقصد آنتونیو کونته در صورت ترک اینتر مشخص شد

گفته می شود باشگاه تاتنهام مذاکرات مقدماتی را برای به خدمت گرفتن آنتونیو کونته آغاز کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، آنتونیو کونته اگرچه نتوانست در فصل اول حضور خود در اینتر جام به دست آورد اما تحول قابل توجهی در این باشگاه به وجود آورد. سرمربی ایتالیایی فصل گذشته با نراتزوری به فینال لیگ اروپا راه یافت و از طرف دیگر تنها با یک امتیاز اختلاف در رسیدن به قهرمانی سری آ ناکام ماند.

 

 

 

 

با این حال آنتونیو کونته با همان جنگندگی که از او سراغ داریم به تلاش کردن ادامه داد و اوایل هفته بود که مشخص شد قهرمانی اینتر در این فصل از مسابقات سری آ قطعی شده است. در واقع او بعد از 11 سال به فتح اسکودتو توسط نراتزوری کمک کرد و علاوه بر این باعث شد که سلطه یوونتوس بر فوتبال ایتالیا پایان یابد.

 

در این بین صحبت های زیادی در رابطه با آینده آنتونیو کونته مطرح می شود. در همین ارتباط کوریره دلو اسپورت گزارش داده که سرمربی ایتالیایی ترجیح می دهد که به اینتر وفادار باقی بماند و فصل آینده نیز روی نیمکت این تیم بنشیند اما در صورت عدم توافق یک گزینه جذاب پیش روی کونته وجود دارد.

 

 

 

 

بر اساس این گزارش باشگاه تاتنهام مذاکرات ابتدایی خود را با آنتونیو کونته آغاز کرده است. کوریره با عبارت "مذاکرات مثمر ثمر و جالب" از این اتفاق یاد کرده و تاکید کرده که کونته در صورت ترک اینتر می ‌تواند راهی باشگاه شمال لندنی یعنی تاتنهام شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.