کد خبر: 1753649/52 زمان: 12:12   1400/02/16 بازدید: 45,081

ستاره نیمکت‌نشین رئال مادرید در لیست خرید مورینیو

به نظر می رسد ژوزه مورینیو سرمربی جدید رم از سران این باشگاه درخواست کرده که ایسکو را به خدمت بگیرند.

به گزارش "ورزش سه"، با انتخاب ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی جدید رم، شایعات زیادی در رابطه با لیست نقل و انتقالاتی این سرمربی پرتغالی به گوش رسیده است؛ روز گذشته رسانه‌های ایتالیایی نمانیا ماتیچ را به عنوان گزینه مورد علاقه مورینیو برای تقویت خط هافبک مطرح کردند اما اکنون از یک نام جدید رونمایی شده است.

 

 

 

 

در همین ارتباط برخی منابع اسپانیایی گزارش داده اند که سرمربی پرتغالی رم قصد دارد ایسکو، هافبک اسپانیایی رئال مادرید را به خدمت بگیرد. این در حالی است که سویا نیز به جذب این بازیکن علاقه‌مند است اما بعید به نظر می رسد که باشگاه رئال مادرید با پیشنهاد 15 میلیون یورویی آنها در این رابطه موافقت کند بنابراین رم می تواند با یک استراتژی مناسب ایسکو را به ایتالیا بیاورد.

 

گفتنی است ایسکو تازه 29 ساله شده و تنها تا سال 2022 با لوس بلانکوس قرارداد دارد. از طرف دیگر این بازیکن طی ماه‌های گذشته یک نیمکت نشین محض در رئال مادرید بوده و به نظر می‌رسد که در صورت ماندن زین الدین زیدان باید به جدایی او از جمع کهکشانی ها را قطعی تلقی کرد. همچنین گزارشات حاکی از آن است که باشگاه مادریدی روی او قیمت 30 میلیون یورویی قرار داده اما در عین حال حاضر است کمی هم به تیم های خواهان او تخفیف بدهد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.