کد خبر: 1753680/7 زمان: 15:11   1400/02/16 بازدید: 7,277

آخرین وضعیت پنجره نقل و انتقالاتی فولاد 

بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی‌ باعث شد تا فولادی ها در نیم‌فصل نتوانند بازیکنی جذب کنند و بدون تقویت به لیگ قهرمانان آسیا بروند.

به گزارش ورزش سه، سعید آذری مدیرعامل فولاد خوزستان در خصوص آخرین وضعیت پنجره نقل و انتقالاتی این تیم گفت:  پنجره کماکان بسته است و ما پیگیر هستیم اما احتمال باز شدن آن خیلی ضعیف است. فعلا دو پنجره محروم هستیم و عدم تسلط به قوانین نقل و انتقالاتی  باشگاه را با چالش جدی رو‌به‌رو کرده است. ما نیز هر تلاشی کرده ایم فعلا به در بسته خورده است. ولی ناامید نمی‌شویم و تا آخرین لحظه به تلاش خود ادامه می‌دهیم و ان‌شاالله این موضوع با موفقیت همراه خواهد بود. 

 

وی افزود: CAS به این آسانی با چنین پرونده‌ای که فدراسیون فوتبال ایران، کمیته تعیین وضعیت و کمیته استیناف ورود پیدا کرده است بررسی‌های خود را به اتمام نخواهد رساند. قاعدتا پرونده سنگین است. هنگامی که شما به قوانین اشراف نداشته باشید طبیعی است که این اتفاقات رخ بدهد. سه بار پنجره فولاد با توجه به مشکلات به وجود آمده بسته شد و ما تلاش کردیم و آن را باز کردیم. اما این پرونده کمی سخت و سنگین است و امیدواریم با همکاری مشاوران حقوقی باشگاه و تلاش‌های که دارد انجام می‌شود بتوانیم پنجره را باز کنیم.

 

سعید آذری اظهار داشت: من چندین بار اعلام کردم ما خلا قوانین انضباطی داریم و یکی از مواردی که باید در اساسنامه اصلاح می‌شد همین موضوع بود. وقتی کمیته تعیین وضعیت رای می‌دهد هیچ سازمان بالادستی در فوتبال ما وجود ندارد که به آن اعتراض کنیم و از حقوق خود دفاع کنیم بنابراین مستقیم باید پرونده را به CAS ببریم. ما نیز مجبور شدیم هزینه کنیم و این پرونده را در آنجا پیگیری کنیم. اگر هم موضوع را پیگیری نمی‌کردیم می‌گفتند شما کاری نکرده اید و کم کاری می‌کنید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.