کد خبر: 1753770/1 زمان: 10:16   1400/02/17 بازدید: 27,116

توییت کنایه آمیز ویارئال؛

وقتی توییت تمسخرآمیز اوزیل گریبان توپچی‌ها را گرفت

شب گذشته ویارئال با هدایت اونای امری، سرمربی اخراجی پیشین آرسنال، توانست با حذف توپچی ها به فینال لیگ اروپا صعود کند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از حذف آرسنال و صعود به فینال لیگ اروپا، ویارئال نتوانست در باربر وسوسه دست انداخت آرسنال مقاومت کند. اونای امری، سرمربی ویارئال، دو فصل پس از اخراج شدن از آرسنال، توانست با نمایشی بی نقص انتقام خود را از توپچی ها بگیرد و در عین حال خنده را روی صورت مسوت اوزیل بخشکاند.

شاگردان میکل آرتتا تنها به یک گل در ورزشگاه امارات نیاز داشتند تا با توجه به شکست 2-1 در دیدار رفت و زدن یک گل ارزشمند در خانه حریف، به فینال این رقابت ها صعود کنند. اما با تساوی 0-0 در دیدار شب گذشته این توپچی ها بودند که درحسرت حضور فینالی اروپایی ماندند.

 

 

امری در آرسنال دوران بسیار سختی را پشت سر گذاشت و سوژه تمسخر هواداران این تیم به دلیل لهجه اسپانیایی غلیظش و گفتن “Good ebening”  به جای “Good evening” در مصاحبه ها و کنفرانس هایش شده بود.

اما این سرمربی اسپانیایی در بازگشت به شمال لندن توانست انتقام تمام آن روزها را بگیرد و ویارئال نیز خیلی سریع با استفاده از این تکه کلام که از آن زمان همه جا امری را دنبال کرده، به هواداران آرسنال طعنه زد.

 

 

مسوت اوزیل، ستاره سابق آرسنال، پیش از بازی در توییتر خود بار دیگر دست به تمسخر لهجه سرمربی سابق خود زد و نوشت: " Good ebening توپچی ها! امیدوارم هم تیمی های سابقم امشب نتیجه بازی را برگردانند. بزن بریم!"

اما حذف آرسنال برابر شاگردان اونای امری تمام شوخ طبعی اوزیل را از بین برد و او پس از حذف توپچی ها دیگر توییتی نکرد.

 

 

اکانت توییتر ویارئال نیز، پس از صعود این باشگاه به فینال لیگ اروپا، با انتشار عکسی از اونای امری از مجموعه برنامه هایی که در یوتوب دارد و آنها نیز دستمایه تمسخر هواداران در شبکه های اجتماعی شده بودند، توییت کرد: “Good evening”.

 

امری پس از مسابقه درباره اینکه چطور او را مسخره می کردند گفت: "انگلیسی من در سطح مناسبی است هر چند نیاز به پیشرفت دارم. وقتی بد نتیجه می گیرید البته اوضاع یکسان نیست. از آن عمق لازم زبانی برای توضیح اوضاع برخوردار نیستید.

و درباره Good ebening... باشه... Good evening درست است، اما وقتی من می گفتم Good ebening  و می بردیم، بامزه بود، اما وقتی می باختیم شرم‌آور بود!"

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.