کد خبر: 1753844/29 زمان: 17:40   1400/02/17 بازدید: 16,983

فقط کواچیچ را نداریم

توخل: بازی فردا با سیتی قابل قیاس با فینال نیست

توماس توخل سرمربی چلسی در نشست خبری بازی با سیتی به سوالات مختلف پاسخ داد.

به گزارش "ورزش سه"، چلسی که چهارشنبه شب توانست با شکست رئال مادرید راهی فینال لیگ قهرمانان شود، فردا باید در هفته 35 لیگ برتر انگلیس برابر منچسترسیتی صدرنشین لیگ و دیگر تیم فینالیست لیگ قهرمانان قرار بگیرد.

هر دو تیم روحیه مضاعفی گرفته اند و اهداف متفاوتی را دنبال می کنند. سیتی می تواند قهرمانی اش را در این بازی قطعی کند و چلسی هم رتبه سوم و کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد را مدنظر دارد.

 

 

 

 

توماس توخل سرمربی چلسی در نشست خبری این بازی و در مورد مصدومان تیمش گفت:« در این مورد چیز خاصی تغییر نکرده است. متئو کوواچیچ را یک ماه است در اختیار نداریم و برای بازی فردا تقریبا همه در دسترس هستند به غیر از او. متئو متاسفانه همچنان به دور از شرایط بازی است ولی امیدوارم به بازی با آرسنال و سپس فینال جام حذفی برابر لستر برسد. فردا قطعا غایب است و برای بازی با آرسنال هم کمی تصور رسیدن او دشوار به نظر می رسد.»

 

ترکیب احتمالی:« هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده ام. ما نسبت به سیتی یک روز فرصت کمتر برای استراحت داشته ایم و باید توجه داشت که این یک بازی دور از خانه نیز محسوب می شود. ما باید به منچستر برویم و در چنین مقطع حساسی از فصل، عامل خستگی می تواند تاثیرگذار باشد.»

 

 

 

 

رسیدن به فینال لیگ قهرمانان:« فوق العاده است و بسیار از این اتفاق خوشحالم. نیاز به بازیکنانی داریم که از لحاظ بدنی و ذهنی در بهترین شرایط باشند. کسانی که لایق و شایسته حضور در چنین بازی های بزرگی هستند.

در مقایسه با بازی فردا و فینال لیگ قهرمانان برابر سیتی، ممکن است تاکتیک ها متفاوت باشند. برای بازی فردا باید ببینم چه بازیکنانی در شرایط بدنی بهتری قرار دارند و بر اساس آن سیستم تیم مشخص می شود. قطعا نسبت به بازی با رئال تغییراتی خواهیم داشت.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.