کد خبر: 1753846/41 زمان: 17:38   1400/02/17 بازدید: 113,251

کاپیتان برای سومین بار رباط داد 

خداحافظی تلخ و زودهنگام حدادی فر از فوتبال

قاسم حدادی فر هافبک ارزشمند تیم فوتبال ذوب آهن به دلیل پارگی رباط صلیبی فصل را از دست داد.

به گزارش "ورزش سه"، این مصدومیت در یک مسابقه دوستانه که ذوب آهن پس از دیدار برابر صنعت نفت آبادان ترتیب داده بود، برای قاسم حدادی فر ایجاد شد و پزشکان باشگاه علی‌رغم اینکه تلاش داشتند تا بدون عمل کاپیتان را آماده ادامه مسابقات کنند، این اتفاق رخ نداد و درنهایت مجبور به انجام عمل جراحی شدند.


شریفیان پور پزشک باشگاه ذوب آهن در گفتگویی با "ورزش سه" ضمن تایید این خبر گفت:« ایشان چند وقت پیش در یک بازی دوستانه زانویش آسیب دید. مدتی تلاش کردیم بدون عمل بازگردد ولی نشد و دیروز آقای دکتر کیهانی درنهایت زانوی ایشان را عمل کرد.» 


با این وصف دیدار برابر پیکان در لیگ بیستم، آخرین حضور قاسم حدادی فر برای سبزپوشان در مستطیل سبز بود و او در این فصل دیگر نمی تواند برای تیمش به میدان برود و برای ریکاوری و بازگشت به زمانی بین 6 تا 9 ماه نیاز خواهد داشت.


این سومین مرتبه است که کاپیتان ذوب آهن طی فصول اخیر با چنین مصدومیت سختی دست به گریبان می شود؛ ابتدا چند سال پیش بود که در دوران حضور مجتبی حسینی و یحیی گل محمدی این هافبک خوش تکنیک و تاثیرگذار با مصدومیت رباط صلیبی مواجه شد و سپس چند ماه بعد در اولین حضور امیرقلعه نویی روی نیمکت سبزپوشان در اولین دیدار لیگ هفدهم برابر سیاه جامگان بار دیگر حدادی فر با مشکل مشابهی روبر شد.


 حدادی فر مصدومیت دوم خود را با انرژی زیاد خیلی زود به پایان رساند و زودتر از موعد به میادین بازگشت و حالا برای سومین مرتبه در موقعیت مشابهی قرار گرفته است؛ موقعیتی که برای او بسیار سخت است و شرایط روحی او تحت تاثیر قرار داده است.


ورزش سه برای این بازیکن خوش اخلاق و محبوب فوتبال کشور آرزوی بهبودی و سلامتی هر چه سریعتر دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.