کد خبر: 1753906/13 زمان: 02:13   1400/02/18 بازدید: 18,680

شاهد کارشکنی‌های مختلف هستیم؛

بیانیه تند آلومینیوم: با ما لج‌بازی می‌کنند

باشگاه آلومینیوم اراک نسبت به حواشی به وجود آمده برای این تیم طی روزهای اخیر واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، در بیانیه رسانه رسمی باشگاه آلومینیوم اراک آمده است:

 

«متاسفانه در چند روز گذشته شاهد اتفاقات ناخوشایندی در استان بودیم که موجب برهم زدن آرامش مجموعه تیم و هواداران ارزشمند آلومینیوم شد. به همین دلیل برخود واجب دانستیم که توضیحاتی در خصوص حواشی پیش آمده و تنها به خاطر روشن شدن افکار عمومی ارائه دهیم.

 

با توجه به شرایط موجود در فوتبال استان و اهمیت حضور آلومینیوم در لیگ برتر به‌عنوان تنها نماینده استان مرکزی بعد از ۱۸ سال که با زحمت فراوان به دست آمده، باید توقع داشت کل استان مرکزی در یک جبهه واحد پشت سر تیم محبوب آلومینیوم قرار گرفته و به دور از هر نامی برای سربلندی تیم فوتبال شهر در لیگ برتر و جام حذفی تلاش کرده و حمایت همه جانبه داشته باشند.

 

اما متاسفانه در چند روز گذشته شاهد این بودیم افرادی که لباس دوست بر تن دارند، اما از دشمن بدتر هستند، تنش و استرس برای تیم فوتبال آلومینیوم و هوادار دوست‌داشتنی آن ایجاد کرده‌اند.

 

در تمام شهرهای کشور که تیم لیگ برتری دارند، استادیوم اصلی شهر فقط و فقط در اختیار تیم لیگ برتری است، اما تنها در اراک شاهد آن هستیم که استادیوم امام خمینی(ره) که با تمام کمبودهای سخت‌افزاری و ممیزی شده از طرف سازمان لیگ که البته تنها استادیوم مورد تایید شهر، فدراسیون و AFC است، به برگزاری مسابقات لیگ سه اختصاص یافته. ضمن احترامی که به تمام تیم‌های فوتبال شهر داریم، اما برگزاری مسابقات لیگ سه و هم‌چنین برگزاری تمرین همان تیم و حتی مهمان آن‌ها در زمین چمن اصلی ورزشگاه امام خمینی را چیزی جز لجبازی با باشگاه آلومینیوم نمی‌دانیم.

 

آن هم در شرایطی که با تلاش مدیریت باشگاه زمین چمن شماره یک کارخانه آلومینیوم بارها در اختیار نماینده اراک که در لیگ سه حضور دارد قرار گرفته، اما باز هم شاهد این بودیم برخی مسؤولین منافع فردی را به منافع تیمی ترجیح دادند و گویی تصمیم گرفته‌اند که زمین اصلی شهر را به‌صورت خرابه به آلومینیوم تحویل دهند.

 

با باز کردن پروژکتورهای استادیوم امام خمینی و حالا شنیدن خبری مبنی بر برگزاری مسابقات و تمرینات تیم‌های لیگ سه و میهمانان آنها در همین استادیوم که مختص به لیگ برتر است، ما شاهد لجبازی و کارشکنی‌های مختلف هستیم که در این مقطع حساس فصل چیزی جز کشیدن سوهان بر روح هواداران و لطمه زدن به تیم فوتبال و کم ارزش کردن شأن باشگاه نیست.

 

هم‌چنین در چند روز گذشته، مطالب کذبی مبنی بر خودداری باشگاه آلومینیوم از هزینه برای ورزشگاه امام خمینی منتشر شد. لازم به ذکر است که از ابتدای شروع لیگ برتر و حتی قبل از آن، تمام هزینه‌های نگهداری از استادیوم که شامل پرداخت پول آب، برق و گاز هم‌چنین نگهداری از زمین چمن و کاورکشی و حضور پنج نفر از پرسنل باشگاه به‌صورت تمام وقت و ... است، بر عهده باشگاه بوده و با مساعدت مدیریت پرداخت شده است، و با عنایت به اینکه معلوم نشده به چه علت استادیوم فوتبال در اختیار دو و میدانی قرار گرفته، باشگاه آلومینیوم نمی‌تواند با مستاجر استادیوم(هیئت دو و میدانی) عقد قرارداد نماید چون برای صدور مجوز حرفه‌ای می‌بایست قرارداد با مالک یعنی اداره ورزش و جوانان منعقد شود که متاسفانه بیش از ۶ ماه است که متولیان امر ورزش استان زیر بار نمی‌روند و بهانه‌های بنی‌اسراییلی می‌آورند که جای بسی تعجب و نگرانی دارد.

 

لذا امروز‌ بر خود لازم می‌دانیم تا با انتشار بیانیه‌ای بعضی از دوستان را متوجه اهداف مهمی کنیم. تنها هدف هیئت مدیره، مدیریت، کادر فنی و بازیکنان تیم آلومینیوم پیشرفت فوتبال شهر اراک است؛ چراکه به این واسطه لبخند بر روی لب مردم و هواداران نقش می‌بندد. متاسفانه برخی افراد فقط به قیمت بودن خود حاضر به همراهی هستند. از اتفاقات رخ داده در سه روز گذشته می‌توان متوجه شد که حدس و گمان باشگاه مبنی بر اینکه که اتفاقات مهندسی شده‌ای برای ضربه زدن به باشگاه و تیم آلومینیوم وجود دارد، درست است.

 

در انتها می‌خواهیم شعار قدیمی را بازگو کنیم تا اتحادی برای موفقیت آلومینیوم به وجود آید: «یک نفر برای همه و همه برای موفقیت آلومینیوم!»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.