کد خبر: 1753934/1 زمان: 10:42   1400/02/18 بازدید: 5,645

فدراسیون بهترین تصمیم را بگیرد

نصیری: ژاپن در انتخابی المپیک غافلگیرمان کرد

یک ملی‌پوش رویینگ ایران گفت: هر چه در توان داشتم را در مسابقه انتخابی المپیک گذاشتم اما واقعا ژاپن ما را غافلگیر کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، بهمن نصیری درباره کسب مقام دوم در مسابقات رویینگ انتخابی المپیک بیان کرد: خیلی دوست داشتم مدال طلا بگیرم اما به نوعی از طرف ژاپن سورپرایز شدم چون چهار قایقی که در مسابقات شرکت داده بود، با فاصله هفت تا هشت ثانیه تواستند مدال طلا را بگیرند. ما اصلا فکر نمی‌کردیم که ژاپن تا این اندازه قوی ظاهر شود.

 

او ادامه داد: پس از بررسی که انجام دادیم متوجه شدیم، نفراتی که در انتخابی المپیک شرکت کردند، چند سالی است که خارج از ژاپن تمرین می‌کنند. نکته جالب این است که آن‌ها با وجود امکانات زیادی که در ژاپن هست اما بازهم در یک کشور دیگر تمرین کردند. در روز مسابقه نیز همه توانم را گذاشتم و فشاری که به من وارد شد را تاکنون در دوران ورزشی‌ام تحمل نکرده بودم.

 

نصیری در مورد این که فدراسیون باید بین او و نازنین ملایی یکی را برای اعزام به المپیک انتخاب کند، تصریح کرد: شرایط نگران کننده است. دو سال شب و روز برای سهمیه تمرین کردم. البته خانم ملایی هم همین شرایط را دارد. امیدوارم فدراسیون و کادرفنی بهترین تصمیم را بگیرند و همه مسائل را مد نظر قرار بدهند و تصمیم خوبی بگیرند و به ما اعلام کنند.

 

او در مورد مدت زمانی که فدراسیون فرصت دارد تا قایق المپیکی خود معرفی کند، گفت: فدراسیون یک هفته زمان دارد تا نفر را به فدراسیون جهانی اعلام کند ودر این یک هفته معلوم می شود که قرار است چه کسی به المپیک برود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.